Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar forgolódni?

Miért nem akar forgolódni?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónaposan fordult át először hátról hasra.

1-1,5 hétig nagyon élvezte, de néhány napja egyáltalán nem akar hasra fordulni (pedig próbálkoztam játékokkal)

Mit tanácsolnátok?

(hasról nem tud hátra visszafordulni)


6,5 hós kislány anyukája


2015. júl. 29. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

sokat legyen hason


amúgy nem kell megijedni ha passzív, a lényeg, hogy a tudás megvan :)

a leggyakoribb oka, ha egy tanult mozgást nem gyakorolnak, hogy egyszerűen nincs kedvük hozzá.



érdekes én babámnak mindg megteremtettem a környezetet, letettem fölre habtapit, őt rá, volt helye, néha néha sergett forgott, de nem volt jellemző. de amikor nagyinál voltunk és a hatalmas franiaágyra letettük...láss csoát, mint valami kisbohóc, megállás nélkül csak csinálta és csinált minent, már abban hogy néztem elfáradtam :)

ill volt, hogy beteg volt kapott köptetőt, az mellé hörgőtágítót, addig rengeteget aludt, örültem is neki, hagy gyógyuljon, erre a hörgőtágító mellékhatásaként totál felpörgött a beteg gyerek, akkor tanult meg mindent egyszerre..kúszott, mászott, felállt, lépegetett egy hónapon belül, plusz állanóan nevetett minenen, mint aki be van állva, úgy meg voltam rémülve, a kórházi ügyeletet is hívtam és inkább a későbbiekben nem adtam neki, orvosi utasítás ellenére...

2015. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!