Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti rögtön az első fogak...

Ti rögtön az első fogak kibújásától használtatok fogkrémet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van aki csak gézlappal tisztítja. Ki, hogy kezdte?
2015. júl. 29. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én olyan ujjra húzható szilikon kefécskével mostam neki és vízzel.
2015. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én már az ínyét is gézlappal tisztítottam..ill inkább babafogkefével(ami olyan gumis rágókához hasonlít, szőr nélkül)

első fogaknál még mindig nem fogkeféztem, mert itt azt javasolták, hogy még nem kell...

de amikor már folyamatosan lepedék rakódott rá és mindig sárgás-szürkés volt, nem érdekelt senki, vettem fogkefét, első alkalommal lejött szerencsére

utána a folyamatos kínlódás miatt, hogy nem akarta, hogy megmossam, vettem elektromosat. az se jött be.


a végén(kb 8 fog után..) rájöttem hogy finoman, "simogatva" kell a gyerekfogkefével mosni a fogát..

2015. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposan jöttek ki az első fogak, akkor még csak szopott, így az első hetekben még nem mostam, de ahogy megkezdtem a hozzátáplálást, egyből fogkefével és fogkrémmel kezdtem. 1 éves, általában nyitja is a száját, de felül elég nehéz megmosni, azt nem szereti.
2015. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen az első perctől még a fogak kibújása előtt.
2015. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. en tegnap vittem 9honapos lanyomat fogorvoshoz mert szürke az egyik foha,tört is az egyikbol le egy kicsi darab. 8 foga van. Fogorvosnőm azt javasolta, csak vizzel tisztogassam neki, fogkremet csak akkor szabad, ha màr ki tudja kopni, addig semmi nem kell.
2015. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, én is megkérdeztem a fogorvost, azt mondta kb. 3 éves kortol használjunk fogkrémet, addig tobbet árt, mint használ a fluor miatt. addig gézlap, és fogkefe vizzel.
2015. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vékony ruhazsebkendővel és csak vízzel. 5 foga van, 16 hónapos. Hozzátáplálás óta tisztogatom neki. Fogkrémet nem használok a fluor miatt és hogy őszinte legyek, mostanában már én is inkább csak tiszta vízzel mosom a fogamat fogkrém nélkül. Az ő fogzománcát még nem gyalulnám le babafogkefével se, de azért kapott már egyet, mert nagyon tetszik neki az enyém, hagy szokja. Arra is figyelek újabban, hogy ne étkezés után rögtön mossak fogat, az se tesz jót a fogzománcnak és erre nála is figyelni fogok.
2015. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Mi fluormentes fogkrémet használunk.

2015. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is fluoridmentest
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!