Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 18 hónapos és nem...

A lányom 18 hónapos és nem hajlandó pékárut enni, kenyeret kiflit, mindent csak anélkül akar. Hogyan szoktathatnám rá hogy reggelire is ne magába szalámit egyen?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy a lányom eleinte megevett mindent szendvicset reggelire még zöldséget is evett hozzá néha.Sajnos anyósomék mindíg magába szalámival meg sajttal tömték hiába mondtam nekik ne adjanak neki így mert majd nem eszik kenyeret hozzá.Igazam is lett de most már nem hajlandó megenni a pékárut hozzá,elég makacs akaratos.Nem tudom mit csináljak vele?
2010. márc. 7. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem eszi meg a kenyeret, engen nem zavar, amúgy sem túl egészséges. A reggeli nálunk satj, kefir, stb... Én sem tudok mit csinálni, ha nem akarja megenni, nem lehet belétömni..
2010. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Én sem tudok mit tenni örülök hogy legalább valamit eszik,csak zavar hogy nem eszik normálisan.
2010. márc. 7. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hós fiam ugy kezdte enni a kenyeret nemrég, hogy szinte morzsányit tettem a szájába sok májkrémmel, vagy tojássárgával. Aztán kicsit többet és többet. Ja, ha kacsákat megyünk etetni, ott simán eszi, felvágotthoz néhány harapás megy:(
2010. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen, ezért kölesgolyót vagy bulátát adok neki a reggeli szalámi-sajt pároshoz. Pár szemet elropogtat, az is valami. A tápanyagtartalma is egészségesebb, mint a sima pékáruknak.
2010. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!