Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az infacol tényleg használ?

Az infacol tényleg használ?

Figyelt kérdés

Kb egy hetes korában vettünk neki infacolt mert sirdogált ilyesmi. De pl mindent egészen rosszul is csináltunk és mostmár visszagondolva egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy azért sirt. Persze küzdött a kakálással. Dehát vadiúj volt az neki.

Most lesz egy hónapos és nem merem abbahagyni, kipróbálni hogy anélkül is jól van-e minden, mert elvileg 2 nap folyamatos használat után fejti csak ki a hatását... tehát lenullázhatom. (Mellesleg nemértem miért két nap, ha elvileg csak kémiai hatású.)


Meg az vajon az infacolnak köszönhető hogy büfiztetéskor egész sokszor érzem benne a buborékot (bár tök nehéz kinyomni)? Szerintetek megpróbálhatom nélküle?



2015. aug. 5. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg már tökre nem küzd a kakálással (csak teljesen minimálisan) de az meg simán lehet hogy azért mert jobban beálltunk a rendszeresebb etetésre, illetve hogy érik a bélrendszere.
2015. aug. 5. 11:36
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja mégegy hozzáfűznivaló:

nem hinném hogy egy nagyon hasfájós baba lenne. Nem különösebben sirós. (Mellesleg ez még kialakulhat?)

2015. aug. 5. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám az Infacolt, megpróbálnám nélküle, hogy úgy mi a helyzet. Szerintem is az lehet amit gondolsz, hogy nem működött minden olajozottan, rendszer kellett az életetekbe. Anyatejes egyébként vagy tápszeres? Arra figyelj, hogy szoptatáskor jól legyen mellre téve, ne nyeljen levegőt. Védőnő sokat segíthet! Egy ideig mindig büfiztesd, ha nem büfizik akkor is (a válla alatt fogd meg és tartsd egyenesen, így távozik legkönnyebben a levegő) hogy lásd nem nyelt-e levegőt.
2015. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hasfájás 99%-ban a levegő nyelés miatt van, ezért fontos, hogy ne nyeljen levegőt.
2015. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyatejes.

Köszi!

2015. aug. 5. 11:49
 6/6 A kérdező kommentje:
(sokszor hiába büfiztetem. főleg éjszaka. persze félek hogy csak nem vagyok elég türelmes)
2015. aug. 5. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!