Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos a kislányom! És...

19 hónapos a kislányom! És amikor eljön hozzánk anyósom pár napra a kislányomat mintha kicserélték volna! Mintha nem is ö lenne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hisztisebb,én sokszor mintha nem is léteznék a számára!A napi rendünk teljesen felborul,nem nagyon figyel rám,ami persze sokszor nekem nem esik jól,mert mikor anyósom itt van,csak ö létezik a számára,meg persze a kislány nagyon más lesz akkor!

2015. aug. 6. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyel? Ne legyel feltekeny az anyosodra.
2015. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt nem a féltékenységröl van szó,hanem arról,hogy a kislány akkor hisztisebb,a napi rend is felborul olyankor,nem akar délután aludni,és este sem akar elaludni!Teljesen más,mint amikor csak mi vagyunk!
2015. aug. 6. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én örülök, amikor nálunk van, amit lehet átpasszolok neki, ő fürdeti, ő eteti, ő pelenkázza, ővele sétál stb.

Ritkán látja, használja ki az időt, amikor együtt vannak!


Örülj, hogy fellélegezhetsz egy kicsit, és nem kell annyira figyelned rá! Hidd el, akkor is tudja a lányod, hogy te vagy az anyukája!!!

2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A én kisfiam is hisztisebb egy nagyszülőknél eltöltött nap után, van, hogy egy fél nap kell, hogy visszaneveljem. Egyébként engem nem zavar, tudom, hogy a nagyiéknál Ő a kiskirály, a csillagokat is lehoznák Neki, úgyhogy ilyenkor veszek egy nagy levegőt és következetesen, türelmesen visszaszoktatom az itthoni szabályokhoz. Ne lepődj meg ezen, a nagyszülők elkényeztetik, te pedig újra megneveled. Szerintem is örülj annak, hogy kicsit fellélegezhetsz, ha elmegy az anyósod, úgyis dupla melód lesz a kislányoddal.
2015. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig lassan meg kell tanulnia, hogy változatos körülmények között van, nem tudod örökre burokban tartani. A társadalom része, nem csak "ti" vagytok. Több helyzethez, emberhez is tudnia kell alkalmazkodni, ez is tanulási folyamat.


Anyósodon kívül nem is jár hozzátok senki vendégségbe?

2015. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!