Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a megoldás arra,...

Mi lehet a megoldás arra, hogy 8,5 hós lányom aludjon éjjel?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult, mert 4-en lakunk egy 27m2-es garzonban van egy 3,5 éves fiú is. Párom korán reggeltől késő estig dolgozik. Babókám még szopik,és a baj az hogy éjjel max 2 óránként!! Próbáltam már azt hogy sétálgatok vele,cumisüveget adok, de semmi,képes órákon át visítani. Én már hulla vagyok, szeretnék legalább éjjel pihenni, nappal lehetetlen, mert a kisasszony nagyon ügyesen tud menni bútor mellett és ezt egész álló nap gyakorolja is:) A problémám az hogy minden ezzel foglalkozó írás úgy kezdődik, hogy "vidd be a gyereket a szobájába..." Mivel neki ilyen nincs ez lehetetlen, és azt sem lehet hogy mi kimegyünk,mert egyrészt nem tehetem meg a fiúval sem, másrészt nem álldogálnék sem az előszobában se a fürdőben.... Amúgy a babóka abszolút kiegyensúlyozott, vidám baba. Nagyon szépen fejlődik, napközben 5ször szopizik,és szinte minden kaját megeszik amit adok neki,ezzel nincs baj. Csak az éjszakákat kéne megoldani...
2010. márc. 8. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg,hogy fürdetés elött elmentek sétálni,levegőzni.Hátha elgyomja egy kicsit.

2010. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!