Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Mi lenne a...

Mit csináljak? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Tanár vagyok. Nem dolgoztam szülés előtt 180 napot és így nem kapok csak családit+ gyest. A férjem + az én juttatásaimból elég nehezen jövünk ki egy hónapban. Félrerakni semmit nem tudunk, és ha van egy nagyobb kiadás, akkor gondban vagyunk. Nagyon el vagyok keseredve.

A kisfiam májusban lesz egy éves. Azon gondolkozom, hogy szeptembertől elmennék tanítani egy iskolába, ha felvennének. De akkor a kicsimet bölcsődébe kellene adni. Mit tegyek?

Maradjak itthon és akkor nélkülözzünk tovább, de akkor itthon vagyok vele. Vagy menjek el dolgozni és akkor jobban fogunk állni, de akkor meg nem lehetek egész nap a pici fiammal. Mit tennétek?


2010. márc. 8. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál korepetálni otthon?
2010. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adtam fel egy csomó hirdetést és szóró lapoztam is, de senki nem jelentkezett. :(
2010. márc. 8. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyagi gondok,frusztráció,szorongás,létbizonytalanság hosszú távon megmérgezi a családi életet.De ezt te is tudod.Egy pár hónapot átmenetileg ki lehet húzni,de 2 év nagyon sok idő.Én vissza mennék a helyedben dolgozni.Én visszamentem,igaz az enyém 2 éves volt.De nem sínylette meg,sőt nagyon alkalmazkodó,nyitott és barátságos kisfiú lett.Pedig sokat volt a családom különböző tagjaival,gyakran ott is aludt.Mindenhol tanult valami hasznosat.

De a döntést neked kell meghozni,valamit valamiért.

Mi lakást vettünk elment minden pénzünk,és a gyerekszobát sem tudtuk berendezni.Még függöny sem volt rajta.Ahogy dolgozni kezdtem,minden hónapban vettünk neki valamit.Szép szőnyeget,bútort,szekrényt stb..Elmondtuk neki,hogy anya ezért dolgozik.Azóta is megbecsül mindent.

2010. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek az évek a legédesebbek,de ha muszáj...
2010. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezek a legédesebb évek, de ha éppen depressziós leszek, vagy elválunk a férjemmel, a pénz miatt, akkor az a picinek sem jó.

Nehéz ez a döntés.

2010. márc. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!