Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen idökorlatja...

Van valamilyen idökorlatja annak, hogy a gyerekorvos mennyi ideig irhatja fel a tapszert? Csak anyatejpotlot vagy izesitettet is? Sokkal olcsobb ha ö irja fel mintha drogeriaban vagy bevasarloközpontban veszem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapig szoptattam, most íratni akartam fel, de már nem ír fel, mert csak 1 éves korig lehet-ezt mondta a doki.
2010. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most 8 honapos a kisfiam, mar teljes aron irtak a receptet. Megkerdeztem, hogy nem 1 eves korig jar a kedvezmeny? Azt mondtak nem, csak 6 honapos korig. Mar a renszer automatikusan a teljes arat x-eli be a gyerek neve alapjan a recepten. Tehat innentol kezdve nincs ertelme receptet valtani.

De mar en sem tudom akkor hogy van. Ahany orvos annyi valtozat?? Hogy van ez...

2010. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima tápszert 6 hónapos korig, ha-s tápszert 1 éves koráig írhat fel.
2010. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért célszerű öt hónapos korban hetente felíratni, így kitart még egy darabig.
2010. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korig írhat fel, ha nem allergiás a baba. Ha érzékeny valamire akkor a spec. tápszert azt 1 éves koráig.
2010. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első fiam HA-s tápszert kapott, ami 3 éves korig feliratható kedvezményesen. Mi 1 éves kora után átálltunk rendes tejre.


Második babám spéci tápszert kap, mert iszonyat bukós és tejem se volt. Most 3 hós, és remélem 1 éves korig felírják, hisz ezt csak receptre lehet venni.

2010. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, mindenki mást írt.

Szóval normál tápszert 6 hónapos korig, speciálisat 3 éves korig írhat fel az orvos.

2010. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!