Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik babakocsi márka...

Kinek melyik babakocsi márka vált be? Melyik számít most jónak?

Figyelt kérdés
A második gyermekemet várom. Az elsőnél kaptunk kölcsönbe egy babakocsit, amit vissza is kellett adnunk, de most mindenképp szeretnék venni egyet.
2015. aug. 10. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego van.Nagyon szeretem,de az ára húzós.Sok anyuka esküszik a mama kiddies babakocsikra.
2015. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko P3-unk van, imádom :) - tényleg nagyon drága, de használtan elég jó áron hozzá lehet jutni, sokszor teljesen újszerű kocsihoz.
2015. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bebetto. Nagyon jó minőség, mindent tud, amit a drágák, de az ára is jó.
2015. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk mama kiddies van, most megint van egy csomó színben :) Nagyon jó babakocsi, még az abc cobrával szemezgettük anno de annak elég húzós ára van újonnan.
2015. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Mura 4, ami a mi igényeinknek teljesen megfelel, nagyon szeretjük. Az új ára ennek sem kevés, mi is használtan vettük.
2015. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Maxi cosi mura 3. Használtan vettük.
2015. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Emmaljunga Duo Combi van, de hordozás miatt nem sokat használtam. Egyébként nagyon szerettem, tök jól lehetett vele bevásárolni, fém és erős a kosara, felfújható a kereke, nincs előtte akadály, ráadásul nagy babakocsi, nekem meg hatalmas volt a fiam (62cm születéskor). Ezt csak annak ajánlom amúgy, aki tud külföldről rendelni és van garázs, terasz, ahol tartsa. Nagyon kényelmes a babának. Autóban az egész csomagteret elfoglalja viszont.


Maxi Cosi Milo-t vettem mellé esernyőkocsinak, szintén szerintem nagy/széles az esernyők között, nekem ez volt a fontos, hogy nagy gyerek kényelmesen elférjen benne. Ezt nagyon sokat nyúztuk és a tesót is szép állapotban kiszolgálja.

2015. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Maxi Cosi Mila (nem Milo, elírtam)
2015. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Peg Peregonk volt. Imadtam.
2015. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Bebetto-ra.
2015. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!