Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak én gondolom úgy...

Tényleg csak én gondolom úgy hogy egy másfél évesnek nem kell mindennap édességet enni?

Figyelt kérdés
Kislányom szinte minden nap eszik édességet mert a rokonok ismerősök állandóan hozzák.ti mit gondoltok a ti 1-2 évesetek kap mindennap valami édeset?
2015. aug. 10. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak egy szem cukrot, vagy csokit kap, attól nem lesz semmi baja. Csak evés után egye, ne helyette.
2015. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Másfél évesem minden nap kap édességet, mi is eszünk, nem bírjuk ki nélküle. Csak akkor nem kap, ha nem eszik normál kaját, tehát rendes étel helyett nincs édes, de desszert nálunk elengedhetetlen egy főétkezés után. Ez lehet süti, csoki, palacsinta, tejszelet, mikor mi van itthon.
2015. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Az én gyerekeim sem kapnak minden nap. Heti 3x max. Engem az sem érdekel, ha hoz valaki édességet, mert nyugodt szívvel begyűjtöm és majd akkor kapják meg, amikor én úgy gondolom :) 2, 4 és 6 évesek.
2015. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

rokonom gyerekét is mindig tömnék, az anyuka nem hagyja.


és ahogy elnézem az én gyermekem, én örülök, ha egyáltalán a normális kajákat eszi, nemhogy még ezeket a pillanatokat elrontsam egészségtelenségekkel.

szóval ha van étvágya 2 étkezés között, kihasználom és gyorsan kap gyümit, vagy vajas kiflit, stb

2015. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg én reagálom túl l?ma például keresztszüleivel volt és evett velük sport szeletet meg valami cukros lötyi volt a csörösébe és egy nyalókával a szájába hozták haza amit még nem is kapott soha.nem sok ez egy napra?
2015. aug. 10. 21:59
 6/24 anonim válasza:
51%
Az én 11 hónaposomnak kináltam már édességet, amikor én is ettem és csak nézett engem. De viszont nálunk is volt már olyan, hogy egy csomag csokis kekszet adtak a babának, de utána megmondtam, hogy nem akarok nagyon édeset etetni a babával, csak megkostoltatom vele, ahelyett inkább vegyenek gyümölcsöt a gyereknek. Én sem akarom rászoktatni az édességre, egyetértek az első válaszolóval.
2015. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az én 13 hónapos lányom sem eszik édességet, minek. Nagy ritkán egy egy falatot. Sport szeletet meg pláne nem!
2015. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
A nyalóka és a cukros innivaló tényleg gáz! De egy fél sport szelet szerintem nem gáz. Én volt a jól lepontozott édességevő. (Hozzáteszem mindahányan vékonyak vagyunk.)
2015. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
A 3 évesem nem eszik ilyeneket egyáltalán. Nem veszek és a családban is tiszteletben tartják ezt.
2015. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Gabi86 ***** válasza:
66%
Szerintem sem kellene ennie ilyeneket (mert attól lesz ,,hiperaktîv és nyügös).adok neki én is néha,de nem is igényli a csokit, gumicukrot stb.utóbbit pl 2 évesen evett először.nyalókat még soha.mond meg a tokonoknak inkább gyümit vegyenek neki.
2015. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!