Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hónapig nem eszek,...

Ha egy hónapig nem eszek, kenyeret, tésztát, krumplit, meg édességet és heti 4-5 alkalommal másfél órát edzek, akk letudok egy hónap alatt fogyni 16 kilót? 169 cm vagyok és 65-66 kiló

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 01:16
 1/10 anonim válasza:
Biztos, hogy le tudsz fogyni valamennyit, de 16kg-ot nem valószínű. Az túl sok, és ahhoz képest neked nincs annyi felesleged!!!!!!sőt...Amúgy az ideális heti 0,5-1kg lenne, mert az tartós, ha ezt megcsinálod, lemegy hirtelen rólad esetleg több, de abban a pillanatban, hogy újra elkezdessz majd visszatérni a szénhidráthoz, vissza fog jönni belőle. De ez egy életmódváltás, nem is fogyókúra annyira,ha utána is tudod ezt tartani, nem lesz gondod. Sok sikert hozzá, főleg, hogy sportolsz is, az meg mindennél jobb lesz!!!Majd írj, hogy hogy állsz!!!!!
2009. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 169 cm-hez az ideális vékony súly az 54,5 kg.

Úgyhogy ez alá nem kell menned! Max. 10 kilót kellene fogynod

Ezt két hónap alatt úgy leadod, hogy sportolsz mellette, és tényleg kihagyod a kenyeret, tésztét, akkor szupi.

Én igazából hiába vagyok 50 kiló (de 162cm) egy kis izmosítással még jobb lennék.


Szóval sport (akár otthoni torna is).

Néha azért egyél ebédre egyél főtt krumplit vagy barna rízst, hidd el, én is azt tettem. És fogytam !!!!

Ha nassolni lenne kedved, igyál meg egy bögre kakaót édesítővel!


169 cm-hez az 50 kiló nagyon kevés. Azt nem értem, miért egy hónap? Miért? Eddig miért nem volt fontos?


Ezzel az étrenddel és sporttal lefogysz 2 hónap alatt 10 kilót. így nem fog lötyögni a bőröd és lógni a melled a gyors fogyás miatt.

2009. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mindenki úgy akar fogyni hogy nem eszik ez nem helyes!!!!

Fogyni úgy kell hogy kevés szénhidrátot kell bevinni heti 3x valamilyen testmozgás és a ételt fokozatosan kell úgymond megvonni magadtól egyél napi 4-5x és keveset ezáltal jobb lesz az anyagcseréd a szervezeted könnyebben be tudja építeni a testedbe nem marad felesleges tápanyag vagyis biztos marad csak nem annyi mint ha hirtelen sokat viszel be.És 16 kg-ot ne akarj fogyni szerintem én 168 cm vagyok és 68 kg igaz testépítéssel foglalkozom.már olyan szálkás lennél mint egy hal ha lefogynál annyit.Remélem segítettem

2009. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisz85 ***** válasza:
Nagyon nem így kéne, de legalább már akarsz. Tehát a válasz nem, több okból is. A többit majd akkor ha érdekel.
2009. nov. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ahham érdekel:) szerintem 1 hónapra nem olyan sok ez,vagy akk legyen másfél hónap
2009. nov. 15. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor tuti hogy le fogsz fogyni hogy ha tényleg rendesen be tartod hogy nem eszel szénhidrátot meg 4-5 alkalommal sportolsz de tényleg rendesen kell csinálnod.

De mért egy hónap alatt szeretnél?

2009. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is a testvéremmel minden nap edzünk és nem is az a fontos hogy ne egyél szénhidrát ott persze ha 1 hónap alatt akarod le adni ezt a 16 kilót akkor semmi szénhidrátot ne egyél de ha nem 1 hónap alatt akkor elég ha 5-6óra után már semmit nem eszel!Persze az edzést be kell tartanod!Meg sok gyümit joghurtot egyél az a lényeg hogy nehéz kaját és mérsékelten egyél szénhidrátot mert az sem jó ha egyből mindent megvonsz magadtól mert ugyanúgy vissza hízód!Ajánlom neked mint mondtam a joghurtot.gyümölcsöket,barna kenyereket,először nagyon nagyon rossz lesz de egy idővel már egész kellemes az íze .Ez csak egy jó tanács egy megértő testvérpártól!
2009. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Útólsó válaszoló vagyok de a 16 kiló tényleg sok lenne mert akkor márt nagyon sovány lennél szerintem elég lenne leadnod azt az 5-6 kilót.
2009. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisz85 ***** válasza:

Na akkor ha már érdekel, akkor leírom. Azért nem, mert egyrészt ha tudnál is ilyen ütemben testsúlyt veszíteni, akkor is abból max 5 kg lenne zsír, a többi víz, és izomszövet. Tehát a túlgy gyors ütemben akarsz fogyni, annak meglesz az ára, méghozzá az, hogy a szervezeted visszakompenzál, tehát ha visszaállsz is a normál étkezésre, akkor is előjön a szénhidrátéhség, és a duplája fog visszajönni, és bónuszként még az edzéseket sem fogod bírni. Nem így kéne ezt csinálni. A másik pedig, hogy nem fogsz ennyit edzeni, mert ez túl sok, hamar kiégsz, és a szervezeted a kipihenésre fordítja majd a tartalékokat, nem pedig a zsírégetésre, és az anyagcseréd sebbességének a fenntartására (már ha feltéve eljut oda, hogy felgyorsul olyan mértékben hogy az ZSíRvesztést eredményezzen.)

Önnmagában nem fog eredményre vezetni az ha elhagyod a lisztes kaját, számít persze, de ha az edzés nem megfelelő, akkor csak félmunkát végeztél.

2009. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is iszonyatosan sok a 16kg 1 hónap alatt. Felteszem, hogy ezt a "súlytöbbletet" felszedni sem egy hónap volt, akkor miért várod a szervezetedtől, hogy ilyen rövid idő alatt adja le? Másrészt ennek a 16 kg-nak valóban csak egy része lenne zsírveszteség, és a zsírvesztéssel is vigyázni kell. A zsírszövet ugyanis méreganyagokat raktároz, amik a zsírégetés során felszabadulnak, és a májadat meg a vesédet terhelik...sőt akár tönkre is tehetik. Heti 1-1,5 kg-nál többet fogyni nem egészséges.
2009. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!