Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb véleményetek szerint...

Mi a jobb véleményetek szerint? Maradni és szülni még egyet vagy dolgozni egy kicsit?

Figyelt kérdés
21 hós a gyerekem.Ha minden igaz szeptemberben menne bölcsibe. Ti mennétek dolgozni vagy maradnátok és vállalnátok másikat?Nem sok ennyi itthon?Nem golyózok be?Ti hogy csináltátok?
2010. márc. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elterveztem,hogy megyek dolgozni, de januárban kiderült,hogy jön a tesó....hát kicsit meglepett, mert nem terveztük, így maradok itthon, néha ugyan azt érzem,hogy megörülők, de majdcsak nem:)))
2010. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, ha kicsit visszamész dolgozni a második előtt. hat év sok idő, én kettőt voltam itthon, mégis majdnem begolyóztam már, pedig anyósom segített, így sokfelé eljárhattam egyedül is, férjemmel is. de azért a munka, a felelősségteljes beosztás hiányzott nagyon :)
2010. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább visszamennél kicsit dolgozni, ha ezen rágódsz. Mármint azon, hogy be fogsz csavarodni otthon. Ha ettől félsz, menj vissza a munkába, bármikor eldöntheted, hogy inkább mégis babáznál. Viszont ha még egy gyereket vállalsz, azt nem adhatod vissza, hogy inkább mégis dolgoznék előtte egy keveset. Bocs, ha nyers voltam, csak érthetően akartam fogalmazni.
2010. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltál nyers, érdekel, azért kérdeztem!Köszi a válaszokat!
2010. márc. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!