Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek babalátogatoba így?

Elmennétek babalátogatoba így?

Figyelt kérdés

Általános iskolai legjobb barátnőmnek 1 hónapja született meg a kisfia. 6 éves korunk óta legjobb barátnők voltunk, szinte elválaszthatatlanok. Aztán jött a középsuli, kevesebbet találkoztunk, de nagyon jóban voltunk. Pár éve viszont megváltozott minden.. Nem jártunk már úgy össze, ha összefutottunk akkor beszélgettünk de ennyi. Két házzal arrébb laktak tőlünk mikor 3 éve megszületett a lányom, akkor ő átjött babalátogatoba, ajándékot is hozott. Azóta eltelt 3 év, pár utcával arrébb költöztek, nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. A terhessége alatt kb. 3-szor beszéltem vele, mikor az utcán összefutottunk. Nem egy a baráti körünk már, nem tudom hogy mit tegyek meglátogassam - e vagy sem. Nem venné-e tolakodásnak ha odamennék.

Ti mit tennétek?


2015. aug. 12. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ledöbbennék, ha ennyi idő kihagyás után valaki csak úgy beállítana. Esetleg hívd fel telefonon, vagy írj neki emailt, hogy hogy vannak. Én nem mennék oda csak úgy.
2015. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám, gratulálnék és ha elhívna akkor mennék. Máshogy nem.
2015. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem mennék,mert nem beszéltek már. 9 hónap alatt 3x futottatok össze véletlen,szóval nem mennék.
2015. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

én örülnék neki, hogy érdekli a babám és én.


én a barátnőim anyukájával voltam így, néha találkottun, alapvetően még csak nem is igen beszéltünk. de ahogy mmegszületett a babám, rá kb egy hónapra asszem bnőim kérdezték, hogy anyukájuk szeretne jönni, jöhetne e.

de nekem ez olyan jól esett! úgy éreztem tiszteletét teszi nálunk :)

csak mert felénk pl az unokatesó le se sz*rja hogy babánk született, nekem is, más unokatesónknak is. egyenesen bunkóságnak tartom, együtt nőttünk fel és le se sz*rja, hogy egy gyermekem van..?

2015. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*de szóval ez vagyok én.

az etikett látom a többi válaszból, ettől rendesen eltér..

2015. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én pedig elmennék. Mert amikor ő meglátogatott téged, akkor is ritkán beszélgettetek már, akkor is külön utakon jártatok. "Vidéken" azért adnak arra, hogy ha valaki meglátogat, akkor "illik" visszalátogatni. Én is vidéki vagyok azért írtam így. Egyébként azon is sok múlik, hogy amikor nagy ritkán összefuttok, mennyire közvetlenül beszélgettek. Mert vannak, akik néhány év múlva ugyanott folytatják, ahol abbahagyták. Ha neki nem volt terhes eddig a ritka beszélgetés és szívesen társalgott veled, akkor az sem fogja zavarni, ha meglátogatod.
2015. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én felhivnám,gratulálnék,és megkérdezném,meglátogathatnám-e őket.
2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pl nagyon jól esne, mert ahogy valaki írta már a saját unokatesóim le se sz..rtak, hogy babám született. Nem venném tolakodásnak.

azért hívd fel telefonon, hogy grtaulálsz, elmehetsz- e látogatóba?

2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és Ő is meglátogatott, vitt ajándékot. Ezt illik viszonozni.
2015. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék meglátogatni, nem is kérdés.
2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!