Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek babalátogatoba így?

Elmennétek babalátogatoba így?

Figyelt kérdés

Általános iskolai legjobb barátnőmnek 1 hónapja született meg a kisfia. 6 éves korunk óta legjobb barátnők voltunk, szinte elválaszthatatlanok. Aztán jött a középsuli, kevesebbet találkoztunk, de nagyon jóban voltunk. Pár éve viszont megváltozott minden.. Nem jártunk már úgy össze, ha összefutottunk akkor beszélgettünk de ennyi. Két házzal arrébb laktak tőlünk mikor 3 éve megszületett a lányom, akkor ő átjött babalátogatoba, ajándékot is hozott. Azóta eltelt 3 év, pár utcával arrébb költöztek, nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. A terhessége alatt kb. 3-szor beszéltem vele, mikor az utcán összefutottunk. Nem egy a baráti körünk már, nem tudom hogy mit tegyek meglátogassam - e vagy sem. Nem venné-e tolakodásnak ha odamennék.

Ti mit tennétek?


2015. aug. 12. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is gratulálnék neki és megkérdezném, mikor lenne alkalmas hogy meglátogassam Őt és a babát!


Mivel Ő is volt nálad, mindenképpen meglátogatnám.

2015. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tartjátok a kapcsolatot, szerintem először inkább telefonon gratulálj. Ha ő meghív, akkor menj el látogatóba.
2015. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!