Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek 1 éves babátokat...

Elvinnétek 1 éves babátokat Horvátországba nyaralni egy hétre?

Figyelt kérdés
Tudom kissé korai a kérdés, ilyen hidegben de nagyon érdekel. Ismerőseim arról akarnak meggyőzni, hogy csak nyűg lenne és én úgy sem pihennék. Nem tudom elképzelni, hogy itthon hagyjam! Tudom nemigen fogja még fel, hogy most "nyaralunk" de szeretném vinni hiszen így vagyunk egy család! ( sőt még a kutyát is visszük...miért Őt hagynánk itthon?!) Azt hiszem ha itthon hagynánk akkor nem lenne egy nyugodt percem sem...Szóval Ti viszitek vagy vittétek mikor egy éves volt a gyerkőc? Tényleg csak"nyűg" volt? Vagy pihentetek is?
2010. márc. 9. 07:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik (3) gyerek fél éves volt, mikor Horvátországba mentünk vele először.

A nagyobbik 2 éves volt, mikor Egyiptomba jött velünk.

Most is mennénk oda is, most gondolkozunk, hogy a 1,5 éves kicsiket itthon hagyjuk esetleg, nem könnyű döntés...

2010. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 éves, simán vinném! Itthon nem hagynám, az tuti akkor inkább én se mennék.
2010. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!