Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a "felállok, de...

Meddig tart a "felállok, de leülni még nem tudok, ezért ordítok" időszak?

Figyelt kérdés

Szó szerint egész nap azt csinálja, hogy feláll valamibe kapaszkodva, 3-4 perc után elfárad, le kell ültetni. 5 mp pihenés után ismét áll, aztán ezt ismételgetjük.

Ha nem vagyok ott időben, akkor úgy borul fel, mint egy krumpliszsák. Nem összerogyik, hanem hanyatt elvágódik.

A járóka szélét már lefejelte, lejjebb tettük, tettünk fel polifoam burkolatot, hogy csak fájjon, de ne törje be a koponyáját.


Mennyi idő alatt tanul meg egyedül leülni/letérdelni?


2015. márc. 11. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez változó dolog. Az sem biztos, hogy ha megmutatod neki, hogyan kell, azt hamar megtanulja. Magyarázz neki sokat, hogyan kell lecsüccsenni.

Ehhez türelem kell, meg hogy ott legyél mellette, figyeld. Tudom, hogy nem lehet mindig figyelni rá, mert ezer tennivaló van.

Ez is egy időszak, ami nem tart örökké.

2015. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez pár nap - és rájön, ha már a lába a remegésig kimerült, jobb, ha óvatosan leereszti popsiját :D:D

Addig egy kicsit többet kéne sétálni, babakocsiban..

2015. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig elkapod, leülteted nagyon nehezen fogja megtanulni. Ha hagyod esik akkor 2 hét alatt is simán megtanulja h hogyan essen h ne üsse be magát, vagy megtanul leülni. Természetesen ne sarok felé, betonra hagyd esni, ne éles tárgy felé.
2015. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néha hagyom esni, de ha minden felállást hagynék önállóan megoldani, napi 100 esése lenne. Most olyan napi 5-10 van.


Azért is ültetem néha, hogy hátha ráérez a mozdulatra, hogy a csípőjét eressze le, ne csak elvágódjon.

Eleinte a kanapén grasszált (közvetlen a felállás kezdetén), ott minden puha, még vicces is volt neki elvágódni. Lehet, hogy ott rontottam el.

2015. márc. 11. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azért is ültetem néha, hogy hátha ráérez a mozdulatra"

-ezt én is csináltam, de nem fog. Magának kell ráérezni, hogy kell leereszteni magát. Többet sétáltasd kocsiban ezekben a napokban, addig legalább pihen:D

2015. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, akkor hagyom borulni, aztán reménykedek benne, hogy nem tart sokáig ez az időszak :)
2015. márc. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!