Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok krumplit gyümölccsel...

Adhatok krumplit gyümölccsel (pl. alma, barack) a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Három hónapja kezdtük a hozzátáplálást és imádja a krumplit összeturmixolva gyümölcsökkel (magában nem eszi meg a gyümölcsöt). Egy ismerősünk viszont azt mondta, hogy ha krumplival adom neki a gyümölcsöt, az később súlyos emésztőrendszeri problémákat fog okozni nála. Tényleg így van ez?
2008. szept. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatod bátran,főleg ha szereti.Én még senkitől nem hallotam arról,amit az ismerősöd mondott és ha belegondolok nincs sok alapja.Te is eszel pl.tört burgonyát gyümölcskompóttal és gondolom nincs bajod tőle.De ha annyira aggaszt a dolog beszélj az orvosoddal vagy a védőnőddel.
2008. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már csak azért is adhatod mert van kifejezetten ilyen bébiétel is - Alma-krumplival (4 hós kortól) Az én lányom pl. imádja.


Jó étvágyat hozzá a babádnak!

2008. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az alap étel mindig a krumpli, répa és az alma volt. minden orvos ajánlja. az ismerősöd vajon honnan vette ezt a butaságot? van már gyereke? kislányom és kisfiam egészséges, pedig ezeket ették. van viszont 1-2 étel ami tényleg veszélyes. nézz utána. google!
2008. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Én is így gondoltam, de ezt egy kétgyermekes anyuka mondta nekem, ráadásul én lisztérzékeny vagyok,unokatesóm pedig tejérzékeny, ezért igyekszem nagyon odafigyelni, hogy mit kaphat a kislányom.
2008. szept. 7. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd rosszul tudja, mert nem lesz tőle semmi baja. Nyugodtan adhatod. Én úgy is szoktam, hogy az almát is megpároltam, és még gesztenyét is tettem hozzá (mirelit pürét vettem, amiben nincs aroma meg cukor). Szabályosan beremegett érte, olyan édes volt. :D A boltban is kapható olyan, hogy almás krumpli és társai.
2008. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!