Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes baba "szörcsög", az...

5 hetes baba "szörcsög", az orra mintha be lenne dugulva, de nem látok benne semmit. Mi az amit ajánlanátok rá? Jók vagy kellenem már ezek az orrszívók? és már neki lehet? Köszi

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a gond. A doktornő azt mondta, hogy nekik még a nyálkahártya nagyon meg van duzzadva, attól is lehet, nem csak váladéktól. Tengervizes orrspray-vel ha befújod,és utána porszívós orrszívóval kiszívod, akkor lehet, hogy jobb lesz. Lehet már ekkora babának is. Sokat nem kell, ha nem jön ki semmi, akkor felesleges próbálkozni. De ezzel nem ártasz neki.
2010. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.Négy hónaposak vagyunk.Ritkán szívasd neki,mert csak termelődik a váladék.Én vettem uh-os hideg párásítót,éjjel be van kapcsolva.És nem csak sima vízzel töltöm fel,hanem egy kevés Salvus vizet teszek bele.Szerintem szuper.

Ezzel védheted a felső légúti betegségektől is.

2010. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!

ezt a párásítót hol lehet venni?és azt a folyadékot bele?mert sajnos nem ismerem.köszi

2010. márc. 10. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnk is a tengervizes orrsprayt javasolta! Azt mondta, hogy még ne szívjam az orrát (tegnap volt 4 hetes), elég ha fújok az orrába, és ha van ott valami nem odavaló, azt ki fogja trüsszenteni!
2010. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb ha kiszívod az orrszívóval, mert nem az egész sprayt tüsszenti ki a baba, amit befújsz, a maradék visszaáramlik a torka felé, az meg nem jó, mert rossz íze van. Gondolom emlékszel még a gyerekkorodból a cseppentősnek milyen íze volt...

Én a 2 hetes babámét éjjel kettőkor szívtam, mert folyt az orrán a tej mert bealudt a cicin, semmi baja nem lett belőle, már 5 hónapos nagy fiú.:)

2010. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!