Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen multivitamint adtok...

Milyen multivitamint adtok 14hósnak? Eddig cebiont adtam neki, aztán vettem egy marslakócska szirupot. Ez viszont nagyon nem akar neki lecsúszni. Folyt. Lent

Figyelt kérdés
szeretnék olyat adni neki,amiben sokféle vitamin van.A marslakócska jó lenne,de nem hajlandó a narancsos íze miatt megenni a kisfiam.Ti mit adtok a babátoknak?Rágótablettát mikortól adhatunk nekik?van 9foga
2010. márc. 10. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
őszintén? semmit, pedig 22 hónapos.
2010. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÉN Cebion Multit adok/adtam neki.
2010. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmilyet
2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak cebiont kap
2010. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.A cebion multi milyen ízű?
2010. márc. 10. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Cebion 2x multi gyümölcs ízű. kisfiamnál válogatósabb tuti nem létezik, és ezt nagyon szereti!

mindig a Nurofenes szívókával adom be neki. csak egy baja van a szirupnak, nagyon ragad:)

2010. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nurofenes szívókával mi is adtuk neki,úgy nagyjából megeszi,de már csak az alján van neki,így nem tudjuk csak kanállal adni,de fele mellé megy.te hogy csinálod,amikor már kevés van az üvegben és nem ér le az üveg aljára a nurofen adagoló?
2010. márc. 10. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis műanyag kupak alakú adagolónk is van, abba öntök ki valamennyit és abból felszívom, ami benne marad, megy vissza az üvegbe. De ezt csak a legvégén csinálom, amúgy oldalára döntöm picit az üveget és ügyesen felszippantom az adagolóval.
2010. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!