Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hetes kisfiam csak cicin...

2,5 hetes kisfiam csak cicin hajlandó elaludni, és, ha hisztizik, vagy sír, csak úgy hajlandó megnyugodni. Más is volt ezzel így? Mit tanácsoltok, mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Sem a ringatás, sem a babusgatás, sem a dalolászás nem nyugtatja meg, csak a cici. A cumit kiköpi. Eléggé elvagyok keseredve, nem tudom mit tehetnék.
2010. márc. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Még nagyon pici, az anyaközelség kell Neki, lehet a pocija miatt sír, ilyenkor még nem hiszem hogy hisztiznek. Gondold el, még csak 2.5 hete van a világban, eddig a pocidban volt, hallgatta a szívverésedet, biztonságos burok volt, most meg kint a nagyvilágban... Vagy lehet hogy éhes, mert esetleg Ő sokszor eszik keveset. Vagy szomjas.

Ne aggódj emiatt még most szerintem!

2010. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

NE LÉGY ELKESEREDVE elején így megy ez!!!

Majd 2.-3. hónapban kialakul.

Ha sír mindig cicire tettem ,ha már üres volt a cicim tápszert is potoltam ,ha jól aludt fejtem a cicit.

6 hónapig cicizett de volt potlás is.

Most ez a dolgunk 100%-ban. KitARTÁS.

2010. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Úgy két hónapos lehetett a fiam, amikor már nem csak a cici nyugtatta meg, 5hetes koráig neki sem kellett a cumi.

8hónapos, és ha már nagyon anyahiányos képes fél órát is majszolni a cicit.(pedig egy üveg hami, meg inni landolt a pocakban előtte:))

Neki az a jóóóóóó.

Egyszercsak kinövik ezt is.

2010. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
2. VAGYOK. MI NEM AZT GONDOLTUK HOGY HISZTIZIK HANEM SÍR KÉR ENNI ÉHES. És ha megfigyeled jólakik alszik.Mi adig etettük a férjemmel ,újra, újra ha letettük nem sírt.Nem lett kövér.
2010. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
2,5 hetes. Nem hisztizik. Az majd jóval később jön. Éhes, fázik, szomjas, álmos, téged keres. Ennyi.
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
az en 5hos fiam a mai napig igy alszik el,ez jo igy ha nem akarod akkor majd kesöbb szoktatni kell masra ,de nem most majd kesöbb.engem nem zavar
2010. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban még nem tudnak hisztizni, az még hónapokkal arrébb van. Ha cici kell neki, nyugodtan tedd mellre.
2010. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!