Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalkoznál e nagyon eleven...

Vállalkoznál e nagyon eleven 1,5 éves kisgyerekkel 4,5 órás útra kocsival?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7-8-as vagyok. nálunk pont az apja erőltette a menést, én próbáltam lebeszélni, hogy nem való még neki ilyen hosszú út(2-3 órás). aztán mégis belementem, nehogy engem hibáztasson, hogy nem visszük sehova, az unokatesója sokkal kisebb volt, amikor már vitték. gondoltam próbáljuk meg, hátha mégis bírni fogja, ha meg nem, akkor legalább arra jó lesz, hogy az apja megérti, hogy mi a helyzet. és ez lett. vmelyik gyerekkel lehet menni, mert pl. végigalussza az utat, de a miénk nem ilyen. mi aug. 20án voltunk. az idén már nem megyünk sehova. jövőre ha nem lesz kistesó akkor sztem megpróbáljuk. ha lesz, akkor egy-pár évig megint nem megyünk.
2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még annyit, hogy az idén voltunk vonattal is kirándulni, nem volt 1 óra az út, kicsit sétáltunk a városba, McDonaldsba ettünk, aztán haza. ez pl. neki való program, nagyon élvezte, egy darabig csak nézett ki az ablakon, aztán kicsit futkozott, nagyon jól érezte magát, nem nyafogott. jövőre már több minden fogja érdekelni valószínűleg, de akkor is a gyerek igényeihez kell igazítani a programot, meg az utat. pl: strandolás, állatkert, séta... és ne legyen túl hosszú, csak amennyit a gyerek bír. és semmiképp nem utaznék vele éjjel
2015. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem értem ezt mire irod?dehogynem járunk játszóra strandra.Strandon nálunk nincs homok és pici a gyerekmedence oda beugrálhat.de ahol mi voltunk ott egy nagymedence volt.És étterembe nem járunk vele-nyilván nem akarunk ilyen tortúrát végigcsinálni ugyse tudnánk vele enni akkor minek is járnánk?
2015. szept. 3. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!