Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lett valakinek rengeteg...

Lett valakinek rengeteg babahaja szülés után? Fél éves a babám és nem ismerek magamra (? ) Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Elképesztő mennyiségű babahajam nőtt körbe az arcom vonalán...nem tetszik:(
2014. máj. 9. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami terhesség alatt nem hullik ki haj, az szülés után kicsivel megteszi, majd nő babahaj, ez teljesen normális. Legalábbis nekem is így volt. Mondjuk nekem csak abban a vonalban, ahol korábban is volt hajam. Szépen megnőtt a babahaj, olyan, mint terhesség előtt.
2014. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fodrász ma a frászt hozta rám, hogy ezek picik maradnak...én meg imádom a copfot, de így hordhatatlan...nem emlékszem rá, hogy ilyen elől lett volna a hajvonalam...bárcsak megnőnének:))
2014. máj. 9. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos én is így jártam. Szerdán lesz 1 éves a fiam, egyre több babahajam nő :( Nekem sem tetszik.
2014. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rövidek maradtak?:(
2014. máj. 9. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

nahát azt hittem hogy csak nekem van ilyenem

én is utálom

én borotválom ott ahol már nagyon hülyén áll a többit meg megpróbálom odavasalni a hosszúakhoz, vagy kis zselével megzabolázni

2014. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a terhesség, szülés után tűnt el, de előtte én is szenvedtem velük közel 2 évtizeden át. :-( Gyűlöltem őket. Nekem a hajvasalás segített valamennyit a problémán, hozzá tudtam nagyjából vasalni a többi hajamhoz, de nem volt az igazi. És én is szerettem copfban hordani a hajamat, de leginkább csak otthon a babahajak miatt.
2014. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok, igen rõvid maradt :( gõndõr a hajam alapba, ênus vasalom de ezeket lehetetlen hozzávasalni...
2014. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ráadásul őszülök... meg nem veszik fel a festéket, meg nehéz bekenni őket:(
2014. máj. 9. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is béna volt a babahajam, szülés után meg pláne. Valamennyire megnőtt, de csak annyira, hogy a fejtetőre tudom csatolni úgy, hogy összecsavarom a tincset és letűzöm. Én is utálom, reggel úgy nézek ki, mint a sugárzó napocska. :-((

Ha megcsinálom a hajam, most meg már szinte csak így letűzve hordhatom, esetleg hajpánt, vagy nagyon sok zselé vagy lakk. A hajvasalás nem segít nekem olyan vékonyszálú, hogy ahogy befogom a hajam, már kunkorodik is ki a babahaj.

2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!