Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olcsobb megoldas van...

Milyen olcsobb megoldas van hogy a babat magamra tudjam kotni? A salak erre nagyon dragak.

Figyelt kérdés
Nem is gondoltam volna hogy egy egyszeru sal amin semmi nincs ilyen draga.ti hogy oldottatok meg?
2014. aug. 5. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél használtan kendőt (nem sálat :D ), jó minőségűt.
2014. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sál?? Milyen sál??

Hordozókendőről irsz?? Valamivel olcsóbb ha használtan veszed! Más nincs!

2014. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak hordozásra alkalmas kendőben szabad magadra kötnöd a babádat. Használtan már 3-4 ezerért is van pl.

Nandu kendő. Mei-tai és kendő is van új is 7000 körül. Érdemes a jófogáson, olx-en stb.

körülnézni.

2014. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a különbség a hordozókendő és a sál között, hogy míg előbbi kereszt-gyémántsávoly szövés (esetleg zsákárd), addig a sál nem.

a keresztsávoly ha megsérül, nem reccsen szét a gyereked alatt, míg a lepedő, abrosz és egyéb hordozásra alkalmatlan dolog meg igen.

használtan 3-4000 ft-ért kapsz Nandu kendőt, remélem ennyit megér neked a gyerek biztonsága.

2014. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Spargaval....
2014. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem a Liliputitól egy csatost és egy meit tai-t. Most jó áron adják, akciós.

A csatos 16 körül van, a mei tai pedig 10ezer.

2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
En vettem sima eros vaszon anyagot az is volt.miert mit gondoltok africaba nettrol rendelik a csattos liliputit?lenyeg hogy jo eros anyag legyen
2014. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Kenguru-t vettem egyik ismerösömnek 2500Ft-ért. Szerintem nem égbekiáltó az ára.. O.o amúgy nagyon sokan használtan is hirdetnek olx-en poton pénzekért érdemes körbe nézni :) kimosod semmi baja.. :)
2014. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

de sok itt az okos..

Afrikát ne keverd már ide..

a kenguru meg nem egészséges.. egy kisfiú konkrétan a heréin ül benne.. de biztos jó :P

2014. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
ugyan miert ne,ott kotik legtobben magukra a gyereket,ez egy nagyon regi dolog azt hiszitek most talaltak ki?sima eros vaszon anyag megteszi csak jo eros kegyen es 5 meter legabb.ebbol is uzletet talaltak ki azert olyan draga.persze eggyertelmu hogy a csattos hordozot kenyelemsebben teszed magadra.de ha amugy is kotozod akkor mindeggy .
2014. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!