Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 2. Vagy annál magasabb...

Aki 2. Vagy annál magasabb emeleten lakik. Hogyan viszitek le a babakocsit, ha nincs lift?

Figyelt kérdés
Én kismama vagyok. De előre félek hogyan fogok közlekedni amikor nem lessz segitség. Igazából arra vagyok kiváncsi meglehet e szokni. Egy szatyrot ali birok levinni...
2015. aug. 26. 20:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

6.-on lakunk, a lift meg mint a mesében: hol volt, hol nem volt... leginkább nem volt. Babakocsitároló se. Extrakönnyű chicco kocsit vettem pont a cipelés miatt.

17 hó van a gyerekeim között, de igazából nekem azzal volt csak problémám, hogy egy hátizsáknyi cuccnál többet sosem tudtam egyszerre megvenni és felvinni a babkocsi+két pici mellett.

2015. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ahol most lakunk hónapokig nem volt jó a lift, harmadikon lakunk. Lent hagytam mindig a kocsi csomagtartójában, a gyereket vittem csak fel. (Nincs tárolónk.) Ahova költözünk szintén harmadik emelet nincs lift, lent viszont van közös babakocsi-bicikli tároló. A babakocsit felcipelni az elsőre is butaság, lent kell hagyni valahol, vagy hordozni.
2015. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4. laktunk, lift nem volt, tárolo pedig a légopincében volt (dohos, poros, penészes..koszos...oda senki nem vitte le semmit, nemhogy babakocsit)..szoval eloszor a gyerek, majd a babakocsi, utána pedig koltozés.
2015. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hordozókendő? Nálunk is van lépcső, kizárt, hogy azon fel-le cipeljem.
2015. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mármint a babakocsit:)
2015. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Harmadikra cipeltem a babakocsit gyerekestül, ha bevásároltam, akkor azzal együtt. Nem akartam kétszer megmászni azt a sok lépcsőt, így is általában naponta kétszer vittem le-föl.
2015. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3.-on laktunk. Először a kocsit vittem le, aztán a gyereket. Később a pincében, aztán a babakocsi-tárolóban tartottuk a kocsit a földszinten. Vegyél kis súlyú kocsit, azzal könnyebb. Barátnőm is úgy cipelgette az övét (enyémnél könnyebb volt), mintha erőművész lenne.
2015. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A taroloban ott hagyott babakocsi nem lesz koszos? Nem ragja ki az eger?
2015. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mitől lenne koszos? Egér nincs. Vagy panelháza válogatja?
2015. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a babakocsibantárolóban nincs se egér, se kosz. Rendszeresen takarítja a házmester. Talán ezért olyan brutálisan magas a közös költségünk.
2015. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!