Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sokat sírt ma a...

Másnak is sokat sírt ma a babája? Az egyém egész nap! Megállás nélkül.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is. 10,5 hónapos. Ilyen még nem volt, hogy ennyire sírós legyen egész nap. De miért? Mi volt ma?
2010. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is elég sírós.0-24-ben vele kéne foglalkozni,de ez lehetetlen:D Unatkozik és többnyire nem szabad dolgai vannak.Ha már végképp nem bírok vele,akkor elmegyünk otthonról:D sétálni...pl.
2010. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jön a hó. Megérzi a kis szervezetük.
2010. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom is ma nagyon siros kedvében volt,nem birtam leteni csak rajtam volt neki jo.Nem is akart semmit enni,még a tejcit valahogy megitta..ugyhogy nyugi nem voltál egyedül,és éppen anyukámmal beszéltem,hogy több mint valoszinü erre az idöre ijenek..üdv további szép babázást 8 hos kislány anyukája
2010. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,nálunk is diliház volt délutántól... De most már végre alszanak,és remélem reggelig csend,rend fegyelem lesz... :)
2010. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém épp az ellenkezője volt. Egész nap mosolygott (3 hónapos), már amikor fent volt, mert rég aludt ennyit mostanság, mint ma.
2010. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk se volt jó ma semmi, csak a sírdogálás, meg a nyűglődés ment. Sajnos én számítottam rá, mert a fiam nagyon nem bírja a hidegfrontot:(

Jöhetne már a tavasz!:D

ҝ

2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki akartam írni ezt a kérdést én is, de nem tudtam, mert rajtam csüngött a 10 hós babám. Egész nap nyüszített, sírdogált, nem tetszett neki semmi sem, alig aludt. Délután levágott egy hatalmas ordítást is, levegőért kapkodott közben. Eszméletlen volt, ilyet még soha nem csinált, ilyen szötnyű napja még sosem volt.
2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kész voltam a lányomtol,1,5 éves egész nap nyávogott és jött utánam minden hová. Nem csinált még ilyet. Nálunk már itt a hó,és egyfolytában esik,talán ez miatt volt!
2010. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyüglödés volt egész nap. A 7 hetes lányom nem akart aludni, sem feküdniés gügyögni (mint azt általában), sem kézben lenni, semmit, csak nyöszörgött meg sirt felváltva. Kettös fronthatás volt az idöjósok szerint. De most fél 10kor sikerült elaltatni, azóta nyugi van. :)
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!