Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok, ha a nagyanyáto...

Mit szólnátok, ha a nagyanyátok azért nem jönne a gyerek keresztelőjére, "mert neki kínos bevonulni a ref templomba"- katolikus lévén?

Figyelt kérdés
Mamámmal mindig is jó volt a kapcsolatom, sokat segített, de azért ez most betett rendesen...
2015. aug. 27. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kislányom keresztelőjén, anyós beállított szájhúzva, a gyereknek még egy csörgőt se hozott (meg volt sértődve, mert nem ő szervezte, én meg uram bocsá' nem akartam meghívni és etetni az ingyenélő haverjait) aztán 20 perc múlva hazavonult! Ez jobb? Inkább maradt volna otthon! Egyébként a katolikusokat nem az elfogadásra tanítják?, csak mert én is az vagyok és voltam már református keresztelőn! A templom, az templom, szerintem!
2015. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!