Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám éjjel így viselkedi...

Ha a babám éjjel így viselkedik, akkor ne adjak neki enni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam éjjelente megébred, de cukott szemmel nyűglődik csendben. Nem sír, hogy éhes, viszont amint bekapja az ujját, lenyugszik tőle és negyed órán belül visszaalszik. Viszont ő sosem volt az a sírós fajta, éjjel csak pár nyösszintéssel tudatta pici korától kezdve, hogy éhes. Most 2-3x kér éjjel enni, nekem ez nem teher, szívesen megszoptatom. De éhes egyáltalán? Szoptassam meg, vagy hagyjam és akkor hozzászokik az éjjeli alváshoz? 3.5 hónapos
2010. márc. 11. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
SZerintem ha nem sir erosen hogy ehes akkor hagyad,hatha hozaszokik az ejeli alvashoz.
2010. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős, és így viselkedik. Igaza van az elöttem írónak, de nekem nem jött be az sem, ha egy kis vizet, vagy teát adtam neki, hogy megnyugodjon.(Pedig már kezdtem örülni, hogy ráállt az egyszeri evésre éjjel :-)) Talán azért, mert ebben a korban van egy nagyobb ugrás a fejlődésükben. Az én fiam hirtelen nagyott nőtt hosszra, de a súlya nem nagyon gyarapodott úgy mint eddig. Másnál fordítva van.
2010. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!