Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludtatok az éjjel?

Hogy aludtatok az éjjel?

Figyelt kérdés
Kislányom vagy 100szor fent volt, ami nem jellemző rá egyáltalán, és ezért mindig parázok, hogy beteg, vagy az lesz, mert csak olyankor szokott éjszaka nyűglődni. Igaz, az orra is mintha be lett volna dugulva, de ezért máskor nem szokott ennyiszer felébredni. Viszont, ha hó jön, az mindig megzavarja. Lehet, hogy inkább ezért?
2010. márc. 11. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi jól, hajnalba nyűglődött többet, pedig mellettem volt, de aztán láttam, hogy esett hó, így meg volt az oka is.2x kelünk még átlagban, és 1 éves.
2010. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszönjük, mi jól (kopp-kopp-kopp). 5 hós kisfiam reggel 5-kor nyűglődött pár percig, de nem mentem be hozzá, mert nem sírt fel, és vissza is aludt. Este 8-tól nyomta egyfolytában a szunyát. Reggel negyed hétkor felkeltettem, akkor adtam neki kaját, tiszta pelust, és visszaaludt. Még mindig alszik, bár már hallom, hogy mocorog, nemsokára kelnie kell. B.
2010. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!