Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heléna, Miléna vagy csak...

Heléna, Miléna vagy csak simán Léna? Ti melyik nevet választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Léna, de a férjemnek kevésbé. Neki "túl rövid" és szerinte ettől olyan, mintha csak egy becenév lenne. Ő javasolta a Heléna és a Miléna neveket, épp emiatt, és azt mondta, akkor nyugodtan becézhetném a lányunkat Lénának.


Ti mit gondoltok ezekről a nevekről? Melyik tetszene legjobban? Heléna, Miléna, vagy Léna?


Minden választ megköszönök! :)



2015. aug. 28. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Sem a Miléna, sem a Heléna, önmagában a Léna szép!
2015. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A Miléna nem tetszik, de a Heléna gyönyörű :) Nekem még ami Léna végződésű és tetszik az az Aléna és a Magdaléna :)
2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez szép kompromisszum lenne, hogy egy hosszabb változatot adtok, ami az apukának is tetszik, de mégis megmarad a számodra kedves becenév. Így kell ezt csinálni :)


Nekem mindhárom alak nagyon tetszik. Talán a Miléna azért tetszik jobban, mert a Helénáról annyira a görög mitológia ugrik be, hogy nehogy a gyereknek nyomás legyen, vagy ezzel ugrassák folyton.

2015. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Ő Miléna a Mortal Kombatból. Ne utáld a gyereked.

2015. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Legjobban nekem is a Léna tetszik, de a Miléna sem rossz. A Heléna kevésbé tetszik.
2015. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Heléna nagyon szép név. Az én listámon is rajta van, de a Léna is. Mivel nagyon gyakori lett mostanában a Léna, ezért nálam is inkább a Heléna a nyerő.
2015. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes eddigi válaszolónak, hogy megírta a véleményét. :) Mindenkinek köszönöm, minden válasz hasznos volt.


Nagyon szívesen olvasok további véleményeket is, ha van esetleg olyan, aki még szeretné megírni, mit gondol erről a három névről. :)

2015. aug. 30. 10:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Én a Lénát választanám, de a másik kettő közül inkább a Helénát, a Miléna szlávos. Vagy Elena, Eléna.
2015. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tamara
2015. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!