Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptatás alaltt megjön a...

Ha szoptatás alaltt megjön a menzeszem, akkor elmegy a tejem is? Utánna már nem tudok szoptatni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem szülés utáni 7. héten megjött a vérzésem :S ,11 hónapos a lányom és még szoptatom.

Ne aggódj!

2010. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szo sincs ilyesmirol,semmi koze a tejtermelesnek a menstruaciohoz,ki mondott neked ilyen butasagot?Azt mondjak(en nem tapasztaltam)hogy a baba megerzi hogy menstrualsz,esetleg nyugtalanabb vagy ilyesmi,de a szoptatashoz koze nincs.
2010. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 7 hetes volt, amikor először megjött, és egy éves koráig szopizott, és akkor is ő választotta le magát, szerintem fölösleges aggódnod. Az első pár hónapban lehet, hogy a babád fintorog az első menzeszes napokon, mert valszeg más ízű a tej, de nem hagyja abba a szopit az biztos emiatt és a tejed sem megy el emiatt. Szia!
2010. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem megy el a tejcsi,csak a babák nehezebben fogadják el olyankor,mert más az íze.

5 hónapos volt a babám,amikor megjött először,utána még fél évig kapott anyatejet.

2010. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött mikor 2 hónapos volt a lányom,és 1 éves kora után hagyta abba a szopizást.Akkor azt hallottam,hogy az anyatej íze megváltozik egy kicsit,ami a babának nem biztos,hogy ízleni fog,de a kislányomnak így is jó volt.Én meg nem kóstoltam,így nem tudom mennyire igaz ez . :)
2010. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így jártam, nekem nem fogadta el a tejet menzesz alatt, utána már nem is volt tejem. Köze lehet ahhoz, hogy egy hónapig menstruáltam. De ez szerintem nem gyakori.
2010. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja megjött, semmi változás, megy minden ugyanúgy :)
2010. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!