Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevinnétek féléves babátokat...

Bevinnétek féléves babátokat a 28fokos medencébe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
én biztos nem, nagyon könnyen megfázhat, hiába van 40fok. ők a hőmérsékletkülönbségekre egyből reagálnak.
2009. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beviheted...feltéve ha nem termálszerűség!Utána bugyoláljad be vedd le rögtön a pelust róla cserljed szárazra majd öltöztessed fel!
2009. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán bevinném:-)
2009. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Semmi pénzért nem vinném be 37 fokon aluli vízba, pedig az én lányom már 16 hónapos.
2009. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Latni fogod ha fazik, mert elkezd kekulni a keze, a laba, es a szaja korul. Probald meg nyugodtan. Ha kekul, gyertek ki a vizbol. Nem lesz semmi baja. Gondolom nem orakra akartok csucsulni a vizben, hanem csak lubickolni egyet.
2009. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a 8 hónapos lányomat simán bevittem a Balatonba, ami kb. 24-25 fokos volt. Nem lett tőle semmi baja, 1 éves koráig nem is volt náthás sem.

Mondjuk én a medencével más miatt lennék óvatos, abban mindenféle fertőzéseket összeszedhet. Nekem a doki azt mondta, hogy inkább csak természetes vízbe vigyem, és inkább csak a lábát lógassam bele.

2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló vagyok-mi járunk babaúszásra 3 hós kora óta,most 10 hós lesz és már hideg úszómedencébe vagyunk amit nagyon élvez,sokkal aktívabb tényleg jó neki,de jelzi ha nem jó,a lényeg h szépen lassan kell hozzászoktatni,vedd az öledbe locsolgassad a lábát először,majd haladj egyre feljebb és szép lassan eresszed bele a vízbe,közbe pl hinta palintáztassad-jobbra balra himbáljad és énekelj:) és még ha Te fázol is akkor is azt kell mondanod h milyen jó a víz mosolyogj és minden rendben lesz!Sokkal jobban élvezik a hidge vizet mint a meleget-ha lubickolásról van szó!Én simán bevittem úszni a Balatonba már idény nyáron!

Hidd el jelezni fogja ha nem jó neki!

2009. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2009. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!