Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányotok belőtt fülbevalója...

Kislányotok belőtt fülbevalója mellett ha bepirosodott, mit ajánlott az orvos?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem váladékozik, nincs nagy gond, csak be van pirosodva. Ellentétes véleményeket találtam csak. Ki kell venni, vagy sem ilyenkor megtisztítani a fülbevalót? (Nekünk ki kellett, de a visszahelyezés nagyon nehéz volt) Kell-e alkohollal kenni, vagy nem, mert szárítja? Szabad-e , kell-e valamivel kenni? (Tetran, Sudocrem, Bepanthen plus, Betadine oldat - ilyeneket olvastam)
2010. márc. 11. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt ilyen problémánk,de nekünk azt mondta aki belőtte, hogy tisztigassam alkohollal és forgassam neki benne. Kb 1,5 hétig tisztogattam és semmi gond nem volt, nem szárította ki az alkohol. Ja és azt mondta, hogy nem szabad kivenni belőle a fülbevalót, mert nagyon hamar összeforr a lyuk vissza.
2010. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Betadine kenőccsel kellett kennem a kislányomnak!
2010. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Betadine- tűnik nekem is a leglogikusabbnak,d e rá van írva, hogy nem szabad csecsemőnek. (6hós) , és orvos is azt mondta, hogy elég az alkohol. De már egy hete van, és nem lesz jobb (igaz szerencsére rosszabb sem)
2010. márc. 11. 14:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos volt a kislányom és bepirosodott neki!Az orvosunk mondta a Betadine-t és jó volt rá!

14:29-es voltam

2010. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk nagyon hamar rendbe jött az aloe vera-tól,levágtam a levélből és bekentem vele.
2010. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kórházban szúrták be, és ott Sudocremmel kenték neki. Pár nap alatt szép lett!
2010. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bepanthen plusz-t kentem rá. 2 nap alatt jobb lett
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Forgatni,kekszesszel fertotleniteni,nem kivenni,koromvirag,aloe vagy barmilyen antibiotikumos kenoccsel kenni ha nagyon be akar gyulladni.doki
2010. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban szúrták ki neki és Sudokrémmel kenték. Mire hazajöttünk már semmi nem volt. Esetleg még a Tetrán kenőcsöt javasolnám.
2010. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tetran kenőccsel kentem, semmi gond nem volt. 2 hétig kenegettem neki.
2010. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!