Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lassan 6 hónapos. A...

Kisfiam lassan 6 hónapos. A tejem már nem elég neki, így elkezdtük a hozzátáplálást.3 hete eszik gyümölcsöket, pár napja azonban nem hajlandó elfogadni semmilyen gyümölcsöt (almát, barackot). Sír, ha enni akarok neki adni. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kanalat elfogadja, de az első kanál gyümölcs után kiköpi és nagyon sír. Az alma/barack édeskés, figyelek arra, hogy ne legyen savanyú.

2015. aug. 31. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi. kínáld,ha nem kéri nem kéri. nekem amikor fogzik,van 1-2 nap amíg nem hajlandó csak tápszert enni elfogadom ez van és kész. neki nem fog foga jönni,nem látsz kidudorodó ínyt, alatta fehéret? na meg vanhogy csak nem ízlik nekik (hiába finom) elég válógatosak tudnak lenni :-) pár nap nem a világ vége,reméljük nemsokára megjön a kedve majd
2015. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kijött már a foga, de lehet, hogy jön a következő.

2015. szept. 1. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok. nekem egy egész hónapja fogzik. nagy nehezen kijött a felső 2, utána egyből megindult alul kettő. még 2 hét biztos lesz :-( esetleg próbálj meg mást,pl. kukorica kása? olyan mint valami pép. 50g kukorica darát kimérsz, megfőződ 3dl vízben (nekem 20perc volt) amíg olyan sűrű nem lesz,állagra ha megkostolod mint a tejbegríz,és ahoz keversz gyümölcsöt. jó ez nagy adag,elég lesz neki a fele bőven amúgy. én ma csináltam,szerencsére megette.
2015. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!