Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés volt bennetek...

Milyen érzés volt bennetek mikor a babát hazavittétek a kórházból?

Figyelt kérdés
Mikor beléptetek vele milyen érzés öntött el?
2015. aug. 31. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Boldogság, és öröm. Alig vártam, hogy hazavigyem a kicsit, a kórházból. Téged kérdező milyen érzés öntött el, vagy babát vársz?
2015. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még pocaklakó a kicsikém :) nagyon sok időm van, de nagyon várom az érkezését :)
2015. aug. 31. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jo erzes volt, izgalmas is, aggodos. Eloszor is azon aggodtam, hogy a tobb mint egy oras autoutat , hogy viselte. Mi mar masnap jottunk haza ( csaszar utan) Angliaban igy szoktak.

Emlekszek, hazaertunk utana egybol nekiallt szopizni, apa meg csinalt nekem sonkas szendvicset, azt ettem kozben :)

11 hetes most a babam.

2015. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Béke, nyugalom, és egy kis "na végre" :) Hosszabb lett a kórházi tartózkodás, mint terveztem, először befektettek magas vérnyomás miatt, 3 nappal később megcsászároztak, aztán 4 nap helyett egy hétig kellett maradnunk utána, mert kis súllyal született a babám, aminek pont a magas vérnyomásom volt az oka. Meg akartak győződni róla, hogy nincs baj a kislányommal, és rendesen elkezdett gyarapodni, ez egy hétig tartott. Így 10 nap után már nagyon örültem, hogy végre itthon lehetünk, valami hihetetlen nyugalom árasztott el, nagyon jó érzés volt :)
2015. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is bent maradtunk kicsit többet a kórházban (összesen 6 napot), mert a Pici összeszedett valami bacit, és hétvégére egyedül maradtam, a szobatársaim már mind hazamehettek, szóval már nagyon vágytam haza.

Egyébként még az autóban ülve is ahogy beértünk a városunkba, csak úgy dagadt a mellem a büszkeségtől, hogy már babával vagyunk... :) reméltem, hogy összefutunk valakivel a házból, a szomszédságból, akinek dicsekedhetek. :) Óriási boldogság volt, betenni őt a saját kiságyába, és látni, hogy az apukája milyen gyönyörűen kitakaritott, főzött, stb és igy várt minket haza.

Emlékszem, hogy beléptem az ajtón, és sirva fakadtam. :)

2015. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedden született, de besárgult, ezért a szombati hazamenetel kérdéses volt. Még péntek este sem tudtam, hogy mi lesz. Rossz volt, mert a szintén kedden született babák anyukái a szobában már pakoltak össze. Szóval, reményteli volt az éjszaka, hogy minden rendben lesz. Szombat reggel aztán vártuk a babákat, hogy a szokásos vizit után megkaphassuk őket. Az volt a szokás, hogy, azoknál a babáknál, akiket aznap engednek haza, a kis tologatós kocsijukra egy kitöltendő papírt raktak. Nagyon figyeltem a kinyíló ajtó mögül, hol a fiam és vajon van-e neki is papírkája. Hosszú percek teltek el így, mire ránk került a sor. Megláttam őt a távolból, de elég kivehetetlen volt a kocsija, csak a pokrócáról ismertem meg. Ahogy tolták közelebb felém, egyre biztosabb voltam benne, hogy neki is ott van a kocsiban a papírja. És ott volt! Soha nem örültem még ennyire semminek! Amint megkaptam a gyereket, telefonáltam is a férjemnek, hogy jöhet értünk! :) Elkezdtem összepakolni a cuccunkat is. A zárójelentés kézbevétele után taxit hívtunk és 10 perc alatt otthon voltunk. A lakás ajtaján már várt az első meglepetés: a kisfiam első fotója és egy felirat: "Isten hozott". A második meglepi benn fogadott. Édesapám volt az, aki nem tudott meglátogatni minket a kórházban, mert vidéken lakik és dolgozik. Első találkozás az unokával! Még most is könnyes a szemem a boldogságtól, ha erre a napra gondolok, pedig azóta eltelt 20 hónap már és a pici fiamból járni tudó, beszélni kezdő, akaratát mindig érvényesíteni akaró bölcsis kisfiú lett. Az anyai szerelem viszont örök! :D
2015. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és egy picit ijesztő is egyben, hogy egyedül kell boldogulnom és érteni mindenhez...
2015. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!