Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lányok! Ti is ingerlékenyek...

Noree0827 kérdése:

Lányok! Ti is ingerlékenyek lesztek, ha megvonjátok magatoktól a szénhidrátot? Az utóbbi napokban kedvtelen vagyok, letört, utálom magam és semmi nem tud felvidítani.

Figyelt kérdés
em vontam meg teljesen minden szénhidrátot, csak próbálok egészségesen élni és sokat mozogni, de ez sem tesz boldoggá. Mit tegyek hogy jó hangulatom legyen? Ötletek?

2012. máj. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
sex
2012. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez van. Azért szénhidrát is kell! Köretnek egyél néha rizst vagy krumplit, teába/kávéba rakj mézet vagy barnacukrot stb.
2012. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcsben, zöldségben is szénhidrát van. Én fokozatosan álltam le a nagy mennyiségű szénhidrátfogyasztásról, így nem voltam ingerlékeny.


Sportolj, mozogj! Az mindig segít a rosszkedven.

2012. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hozzá lehet szokni, így már jól vagyok, minden megy a régi kerékvágásban, és fogytam is már 6 kilót :)
2012. aug. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!