Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hiányzik felnőttekke...

Másnak is hiányzik felnőttekkel való beszélgetés?

Figyelt kérdés
Imádom a fiam(3 honapos) de jó lenne napkozben ha valakivel tudnék beszélgetni. Annyian sétáltatnak egyedül. Babát. Az az érzésem nekik nincs erre igényük.. Más is van így evvel?
2015. szept. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden felnőtt embernek igénye van erre. Csak van, aki bátortalanabb. Nyugodtan menj oda a padon ücsörgő anyukához vagy a játszóterezőkhöz, és kezdj beszélgetni. Ha esetleg mégsem akar vki, azt úgyis észreveszed. Napközben hívd fel a régi barátokat/barátnőket/rokonokat, addig is kicsit elterelődik a gondolatod. Van Facebookon olyan csoport, hogy a 2015ben született babák anyukái, csatlakozz és barátkozz. Hátha van valaki a te környékedről :)
2015. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd meg, merre élsz, hátha itt is van valaki, aki közel van és hasonlóan érez. Én is szívesen beszélgetnék valakivel napközben, de az sem mindegy, kivel. Van egy-két anyuka a környékünkön, és nem azt mondom, hogy mindenben egyet kéne értenünk, de az elfogadástól messze vannak. Egy ideig mosható pelusoztunk, amit azért kaptam...! A másik anyuka meg személyes dolgokat kérdezett folyton, béreljük a lakásunkat, vagy volt pénzünk megvenni, a férjem mennyit keres, én mit dolgozom, stb. Szóval én már néha úgy voltam, hogy akkor inkább nézem a madarakat.
2015. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én elszoktam már tőle. félek is, mi lesz, ha majd dolgozni kell és kollektívába beilleszkedni
2015. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiányzik bizony, 20 hónapos a fiam. Novemberben kezdi a bölcsődet, lassan újra visszatérek a társadalomba és a munka frontjára. Kövezzetek meg, de várom egy kicsit...

Nézz szét a környékeden, hátha van baba-mama torna. Az is jó elfoglaltság lehet, hasonszőrűekkel vagy együtt. Vagy hagyd a gyereket a párodra/férjedre és mozdulj ki egyedül.

2015. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak így...a bökkenő az, hogy kevés olyan beszűkült emberrel találkozom, mint az anyukák társasága. (tisztelet a ritka kivételnek). Erre szerintem nagyon kell figyelni, mert könynen bele lehet ebbe eseni az otthon lét alatt. Egy beszűkült ember társasága nem a legfelemelőbb... én sokszor csak ezért kerülöm az anyatársakat, persze van, amikor nagyon kellemesen csalódok.
2015. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!