Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülött ruháit külön...

Az újszülött ruháit külön kell mosni? Vagy lehet a miénkkel együtt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a kicsi ruháit mindig külön mosom,mert neki még nagyon érzékeny a bőre.És folyékony babamosószert használok.Szerintem mosd külön.
2008. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is külön mosom, de hallottam már olyat aki nem, úgyhogy ahogy érzed, bár szerintem tényleg nem árt legalább az első 3-4 hónapban külön mosni.
2008. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is mosd külön és vagy egyátalán nem használj vagy ezt a sensitives öblitővel öblitsd.
2008. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én a kezdetektől a miénkkel együtt mosom, és eddig még semmi baja nem volt tőle a kisfiamnak. (most 3,5 hónapos) De sensitiv persil mosóport és sensitiv aloe verás öblítőt használok. Mondjuk bármilyen színű a babaruha, mindig a fehérekkel vagy max. a világos színű mosással teszem be a gépbe.
2008. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én, ha lehet, külön mosom, mondjuk szerencsénk van, mert a hugoméktól jó sok ruhát kaptunk. Ha esetleg nem jön össze egy programnyi babaruha, akkor arra figyelj, hogy ne a fehérneműtökkel mosd ki a ruháit.
2008. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Hivatalosan teljesen külön, de te döntöd el, mit csinálsz. Én külön kezelem, de mivel olyan kevés az ő ruhája, hogy hozzá szoktam tenni egy egy alvópólót, vagy pizsomát, és úgy mosok féladagot az ő mosószerével és öblítőjével. ( De zoknit, bugyit sosem tennék az ő ruhájájoz, vagy szennyesebb ruhát)
2008. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
72%
Külön, mindenképp.
2008. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!