Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor elviszitek orvoshoz...

Ilyenkor elviszitek orvoshoz a babátokat?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislányom 2 napja elég taknyos, és egyszer-egyszer napközben hurutosan köhög. Láza nincs, még hőemelkedése sem, a kedve ugyanolyan (jó), mint bármikor, ugyanolyan jól eszik, iszik, ugyanúgy eljátszik, mint bármikor máskor, szóval semmi tünet a náthán, és a hébe-hóba köhögésen kívül. Különösebben nem is zavarja a takony sem, úgy látom. Az orrát szívom, C vitamint kap. Szerintetek? Amúgy most hevert ki egy adeno vírusfertőzést, 10 napja tünetmentes, csak most elkezdtem aggódni, hogy vajon visszaesni készül, vagy ez még annak az utózöngéje lehet.
2010. márc. 12. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vinném orvoshoz a betegek közé viszont telefonon felhívnám a dokit és megkérném jöjjön el és nézze meg. Könnyen visszaeshet, sajnos.
2010. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, visszaeshet elvileg. de ha nincs amúgy baja, akkor vsz egy sima megfázás, a köhögés meg az, hogy a váladék néha a torkárra megy. nincs hőemelkedése se. esetleg hívd fel a dokit, hogy szerinte vidd-e el megmutatni. én ilyen tünetekkel nem szoktam elvinni.
2010. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!