Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek hogy szokott le a...

Gyermeketek hogy szokott le a délelőtti alvásról? Reggel mikor kel? Nagyon nyügös ez a pár nap vele amíg leszokok az alvásról? Én fiam 15 hós és szerintem nálunk ez lesz.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

egyszer csak nem aludt. nem volt nyűgös.

ha viszont a délutáni vmi miatt kimarad, akkor ihaj-csuhaj, már kora este. az tartós.

2010. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is de. alvással volt a gond, hanem délutánival, akkor nem akart. De az egy délelőtti kevés volt. Ezért ekezdtem kihúzni a lefektetést. Egyre tovább bírta, most 1 körül alszik. Nem lehet, hogy igényli még a két alvást? van olyan baba, aki két éves koráig kétszer alszik.
2010. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom.Reggel 8 körül kel és este 9 kor fekszik. Hiába próbálkoztam,hogy délután aludjon nem volt hajlandó nyűgös se volt,hogy napközbe nem alszik. Pedig azért jó lenne ha legalább délután 1-2 órát aludna. Először délelőtt nem akart elaludni majd pár hét múlva már délután se.
2010. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam kb. 3 hete, nem alszik csak délelőtt 10-11-től, kb. 2 órát. Így este 8 -ig huncutkodik.
2010. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10.07-es vagyok, reggel 7 körül ébred.
2010. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi fél 8 kor kelünk.Eddig fél 10 től aludt kb 1 órát.De már nem akar elaludni.Így kihúzom neki délig,hogy akkor aludjon.11 től azért már nyafi van.De szerintem meg fogja szokni mint más baba.Köszi a válaszokat.
2010. márc. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!