Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok napirendje...

1 éves babátok napirendje evés szemponjából? Éjszaka fel kel még?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A mi napirendünk: 6.15-reggeli. 12.00-ebéd. 16.00-uzsonna. 20.00-vacsi. Néha 10 óraira eszünk rágcsálnivalót (babapiskóta, keksz), de nem jellemző. Az éjjszakát pedig átalusszuk :)
2010. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi 4x eszünk szilárdat, és reggel este szopizik, szerintetek ez sok? És mi még éjszaka kelünk, de nem igazán szopizik, csak anya kel:)
2010. márc. 12. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel 8: szopi (visszaalvás utána rögtön), 11-kor főzelék Sinlac péppel, 14-kor főzelék (alvás utána rögtön), 17-kor gyümölcs, 20-kor szopi. Alvás reggelig.
2010. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most olvasom a kommentedet.

Az éjszakai kelés csak megszokás, arról le kell szoktatni.

A 6 étkezés pedig fél év körüli babának való, ő már kellően nagy ahhoz, hogy csak ötször egyen egy nap.

Ha megnézed, az enyém így is 3 óránként eszik, mikor ébren van, nem is éhes sose...

Előző voltam ismét.

2010. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7 szopi, utána eszik velem pár falatot, délelőtt joghurt vagy gyümölcs, délbe velünk ebédel, délután tejpép este vacsizik pár falatot velünk utána szopizik és alszik. Az éjszakát átalussza.Ő is tuti felkelne még éjjel cicizni, de én leszoktattam róla.
2010. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 13 hónapos és még néha felkel. Tegnap 2x is felsítz álmában de nem mentem be hozzá, pár perc múlva csend lett. Ma meg se nyikkant. De van amikor muszáj bemenni hozzá megteáztatni mert nem hagyja abba. Mostanában kezd jobban aludni, eddig minden áldott éjjel kelt 1x-2x. Én nem tehetem meg, hogy hagyom órákig ordítani mert vannak szomszédok is akik aludnának. :p Meg én se szívesen hagynám szegényt.

Evés nálunk 4x-5x van, a tízórai általában kimarad mert akkor aludni szokott. Próbálok rendes reggelit meg rendes vacsorát adni neki kisebb-nagyobb sikerrel. Még a tápszer a nyerő.

2010. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!