Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti odaadnátok a cumit a...

Ti odaadnátok a cumit a gyereknek ezek után?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák! Tegnap úgy jártunk, hogy valahogy bekerült a rugdalódzóba a játszócumi. Szépen belecsúszott a szárába, én meg nem vettem észre, és kimostam a gépben... :( Nagy nehezen megtaláltam, felfedeztem, hogy mi történt. Eléggé furcsán illatozik az öblítőtől meg a mosószertől, jól elmostam forró vízzel és sterilizáltam is.. Már nincs olyan erős illata.. de akkor sem tudom eldönteni, hogy visszaadhatom neki, vagy inkább kuka. Köszi a válaszokat!

2015. szept. 8. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

De Te meg csak azért mindent kidobálsz apróságok miatt mert nem nagy összeg? Nem nagy összeg, de sok kicsi sokra megy és ha minden szir sz.r matt kidobálsz sok apró dolgot akkor előbb utóbb egy vagyon lesz ami pocsékba ment.


Ráadásul kimosva lett, nem a kutya rágta meg!


Ez a hozzáállás káros, nem csak anyagilag és környezeti szempontból, hanem mentálhigiénés szempontból is.

2015. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

(lesz az a cumi még cifrább helyeken is :D )

2015. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Inkább kidobom, igen. Ennyi erővel ha a wcbe esik be, akkor is csak sterilizálod és kész?
2015. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
nem,de amúgy se értem miért a kérdés,egy cumis babának úgyse 1 cumija van otthon,vannak váltók nem?
2015. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért, neked mindegy, hogy a mosógépben vagy a WC-ben mosod a ruhákat?
2015. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem mindegy. Ahogy az sem, hogy a ruhát mososzerrel, az evőeszközt meg mosogatoszerrel mosom e.
2015. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem adnám neki. Ott keringett a mosószerben, öblítőben, koszos ruhák közt. Kidobnám, újat vennék.


Még azt is jobbnak tartom, ha első sterilizálás után később csak forró vízzel öblített cumit adnék, mint egy vegyszerben áztatottat.

2015. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

A tiszta ruha is ott keringett a koszos ruhák között, vegyszerben ázva.


Gondolom azt is kidobod...


Ekkora baromságot rég hallottam.

2015. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :) Jó kis vita kerekedett belőle. ;-) Vannak gyerekek akik ragaszkodnak A Cumihoz. Gondoltam nekik is érdekes lehet, hogy na, ilyenkor mi van. Nekünk szerencsénk van, nincs ilyen. A kérdést kíváncsiságból tettem fel, mert a cumi kb. egy hetes volt, a korábbit azelőtt harapta el. Nemcsak cumit rág, hanem olykor a maciját, amit néha csak forró vízzel, de mikor már hát.. nincs túl jó illata, akkor a mosógépben mosom ki. Semmi baja nincs tőle. De hogy a "NEM" pártiakat is megnyugtassam, tartalék-cumi lesz belőle. Komoly dolgok ezek, mert cumival alszik el. ;-) Elalszik, kipottyan a szájából, szóval még csak nem is tartja fél napokat a szájában.
2015. szept. 10. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!