Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oscilloccinumot lehet adni 2...

Oscilloccinumot lehet adni 2 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy akkora babát ha beteg vidd el orvoshoz és vele egyeztess bármilyen bogyóról.
2015. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató:

"Adható-e Oscillococcinum gyermekeknek?

Csecsemőknek a félrenyelés veszélye miatt - kevés- előzőleg kiforralt, majd lehűtött - vízben feloldva kell adagolni."


Szóval adható. DE. Igaza van az elsőnek. Ekkora gyereknek még nem adunk mindenfélét, hanem ha úgy ítéled meg, hogy esetleg szüksége lehet gyógyszerre, akkor el kell vinni az orvoshoz és egyeztetni kell vele.

2015. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Lehet.

Első, ez egy homeopátiás szer, semmi baja nem lesz tőle a gyereknek. Meghűlésre való, arra úgysem ad semmit az orvos

2015. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kisbabának semmit nem adtam orvos tudta nélkül, inkább vidd el orvoshoz.
2015. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok, igen tudom hogy ez egy homeopátiés szer, de egy ekkora gyereknek szerintem semmit nem adunk csak úgy ránézésre, ezért írtam.
2015. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Azért egy meghűlés képes a szülő is felismeri, utolsó és azzal marhára felesleges orvoshoz menni
2015. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A homeopátis szerek placebo effektuson alapulnak. Használni nem árt...
2015. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csecsemő nyilván a placebora reagál. ...
2015. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A csecsemő reagál valamire, ami egyáltalán nem biztos, hogy a homeos szer. Ezt még senki ki nem mutatta.
2015. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!