Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tesztek ha bömböl a...

Ti mit tesztek ha bömböl a csecsemő a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Néha, ha elmegyek sétálni az 1 hónapos kislányommal, vagy bevásárolni, sírva fakad a babakocsiban. Ilyenkor odaadom a cumit neki, de kiköpi, pedig általában ez használ. Igaz mostanában hasfájós is.

Mindig ki kell vennem, mert úgy megnyukszik.

Engem zavar ha sír úgy, hogy mások vannak körülöttem. Ráadásul van amikor torka szakadtából üvölt.



2015. szept. 9. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehajtottam a mozes kupolajat. Amint kilatott nem volt gond
2015. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

én is kivettem. borzasztó hogy vannak anyák, akik lazán nyugodtan tolják tovább a nagyon pici, újszülött babát aki kb már levegőt sem kap, olyan szinten sír. persze ezek a gyk-n ilyenkor valahogy nem jelentkeznek...


(am én meg a hordozós babákat sajnálom, hogy nem tudnak kényelmesen nyújtózni, feküdni, hanem nyomorgatják őket, van, hogy a fejüket is letakarják és csak egy lyukon kap leegőt a kicsi, meg bevásárlóáruházban nagykabátban volt a kicsi a kendőben majd' begyulladt olyan piros volt a feje, elkezdett sírni az anyjának komolyan eszébe nem jutott, hogy melege lehet talán, simogatta a buksiját, meg suttogott neki, stb..

2015. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Énekeltem neki, lehajtottam a tetőt, hogy nézelődhessen.

Mivel dombos környéken lakunk, a kivétel nem volt játékos, mert akkor nem tudtam volna egy kézzeltolni a kocsit.


Ráadásul nekem a kendő sem, mert szr a hátam, 1-2 kilónál többet nem hurcibálhatok.

2015. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Picit megkésve..

Azért komoly idiótizmusra vall olyat orni hogy szerencsétlen babakocsis babák...Utálom ezt az ősanya-csak a hordozó tipusú anyucit!

2016. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!