Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 8 hos lányomnak ha...

Mit adjak 8 hos lányomnak ha nehezen akarja megenni az ételeket füleg a pépes sosabbakat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket adsz neki, amit nem szívesen fogad el? Sót még nem kellene használni egy ekkora baba ételébe. Bőven elég neki, a natúr íz... 8 hónaposan már próbálkozhatsz csak villával összetört ételt adni, nem kell mindent pépesíteni. Adhatsz jó puhára párolt zöldséget is, akár apróra darabolva, akár nagyobb darabokban, hogy elnyammogja. Fűszerezésre inkább zöldfűszereket használj: petrezselyem, kapor, bazsalikom, kakukkfű, zeller, metélőhagyma, kömény.
2010. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az ételeket nem sosom,késziteni szoktam:

krumpli-répa-tojás

spenot-krumpli

rizs-répa

krumpli-répa,husi v máj és husleves levével higgitom..probáltam karfiolt,brokkolit de bizon még a száját sem nyitotta ki...

Legtöbbször villával töröm össze.

Most a napokban kezdtem el adni neki a joghurtot azt még valahogy megissza,de jobban ha teszek bele gyümölcsöt.Ugye és te hogy adod a turot csak ugy simán vagy valamivel kevered?

Légyszi ha nem gond irjál valami sos és édes recepteket...

2010. márc. 12. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ok, fogok írni, csak sajnos most nincs időm :(( Remélem, délután hozzáférek a géphez :) Küldj privit nyugodtan, ott is válaszolok!
2010. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!