Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem túl passzív...

Szerintetek nem túl passzív egy 8 hónapos gyereknek az ilyen napirend?

Figyelt kérdés
Reggel 7.30-kor ébred, eszik, 8.30-kor le van rakva aludni, 9.30-ig szundizik. 11.30-kor ebéd, 12.00-tól 14.30-ig alvás, 16.00 uzsonna, majd 18.30-ig megint alvás. 19.00 fürdés, vacsora, 19.30 alvás és végigalussza az éjszakát.
2010. márc. 12. 18:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég passzív, az én babám ennyi idősen már 8 kg volt, és csak napi 2x aludt. Szerintem ő túl sokat van letéve, és szegény nem tud mit csinálni csak aludni. Kéne már szőnyegre tenni és ott hadd játsszon forgolódjon nem mindig csak a kiságyban. De lehetséges hogy vashiányos is.

mindenestre biztos hogy valami nem jól van és nem hagyják rendesen fejlődni kinyilni a világra. Nem kéne lerakni. Kéne vele foglalkozni játszani. Az pedig hogy nem barátságos.. most éppen abban a korszakban van hogy fél az idegenektől meg azoktól akiket nem lát mindennap. Ez megint egy más téma. De ez egy normális fejlődési folyamat. Viszont az hogy unott fejeket vág és nem is mosolyog...hát vagy nagyon keveset foglalkoznak vele , vagy más baj is lehet emögött.

De az az igazság hogy mivel nem a te gyereked...nem nagyon tudsz mit csinálni.

2010. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

Akik lepontoztak meg tudják mondani, hogy miért??

2010. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Azért pontozott le valaki, mert gondolom nem ugyan az a véleménye... :S Ne foglalkozz vele, semmi értelme. Vannak itt olyanok, akik szerint minden rendben van a gyerekkel, és vannak többen, akik szerint nincs. Szerintem sincs rendben minden...

Erre a kérdésre vagy "minden rendben" vagy "nincs minden rendben" a válasz, valószínű a "kisebbség" hasznotalannak gondolja azokat a válaszokat, amik eltérnek az övéiktől, ill. fordítva is. Engem most nem lehet lepontozni. :P

2010. ápr. 5. 15:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Oké, igazad van csak azt nem értem, hogy miért csak én lettem lepontozva. Más is írt hasonlót. Na, mindegy.
2010. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,hogy írod,hogy mászik,feláll,felül.Mikor van erre ideje?Az én lányom 8 hós,és nem csinálja ezeket,pedig kevesebbet aszik.Szerintem tuti nem alszik ennyit az a baba.
2010. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem bírod őket.Igazam van?
2010. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, Te fene mód intelligens lehetsz, köszönöm építő jellegű hozzászólásaidat!
2010. ápr. 5. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!