Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez vajon mitől lehet?

Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk dokinál, mert lázas lett 8 hós kislányom. Kaptunk antibiotikumot, arra az esetre, ha még ma este is belázasodna. Éjszaka felébredt és fájdalmasan sírt, főleg ha el akartam fektetni. Adtam Panadolt, bár láza nem volt, de gondoltam fájhat valamije. 1 órát sikerült aludnia, ismét fájdalmas sírás, de ha ölben volt, vagy a földön ült nem sírt. Szoptatni sem tudtam, mert ahhoz el kellett fektetni, ülve meg nem tudott rendesen. Adtam neki Germicidet, most ismét alszik. De. rendel a doki 10 után, leviszem, de kíváncsi vagyok járt-e így még valaki, és mitől lehet?

2015. szept. 11. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi mitől lehet? HOgy nem tudott aludni éjjel? Biztos rosszul érezte magát, lázas volt, fájt esetleg a torka, ilyenkor ez normális hogy rosszul alszanak, nyűgösek, sehogy sem jó nekik.
2015. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább az, hogy ha elfektettem keserves, fájdalmas sírás volt a reakció! Nem egy sírós baba, ok nélkül még nem sírt. Ez fájdalmas sírás volt, és ettől vagyok megijedve! Mi fájhat neki ha fekszik?
2015. szept. 11. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg visszafolyik a sav és marja?
2015. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, voltunk dokinál, és 2 óriási hólyag van a torkán, és az fájhat neki! Köszi a válaszokat!
2015. szept. 11. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mihamarabbi gyógyulást!
2015. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!