Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kutyatulajdonosokat vajon...

A kutyatulajdonosokat vajon idegesíti, ha a babámnak mutatom a kutyájukat, hogy "ott a kutyus"?

Figyelt kérdés

Imádja a kisfiam a kutyákat, 1 éves. Bármilyen gond egy pillanat alatt elszáll ha meglát egy kutyust.

Viszont azt vettem észre, hogy sok kutyasétáltatót mintha zavarna, hogy amikor eljönnek mellettünk mondom a babámnak, hogy "ott a kutyus"... Ezt csak én képzelem be, vagy tényleg zavaró? Idegesítő lehet?

Nem csinál a kutyussal semmit egyébként, nem engedem megsimogatni, meg nem is kérek ilyet a kutyatulajdonostól, csak mutat rá a babakocsiból, örül, és vaúzik :D.

De sokan nagyon morcosan fogadják ezt... persze sokan mosolyognak, lelassítanak, stb.


2015. júl. 30. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem normális embert nem zavarja, hogy egy kisgyerek a babakocsiból felismeri az állatot. Nekem is volt kutyám régebben, én azt is engedtem, hogy simizzék. A kutyám is barátságos volt, szeretett játszani, és én úgy gondolom, mindkét fél profitál az ilyen ismerkedésből, persze, ha senki sem bántja a másikat szándékosan.
2015. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem miért kell erre negatívan reagálni. Komolyan.. én biztos hogy a vissza mosolygós, lelassítós tábort népesítem. Ne foglalkozz az ilyen besavanyodott emberekkel.
2015. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém is imádja, mutat rá, kiabálni neki, én is mutatom neki és én is ugyanezt vettem észre. Van aki nagyon morcos, gyorsan odébbáll és egy mosolyt el nem engedne. De szerencsére sok olyan van, aki lelassít, szól pár kedves szót vagy csak mosolyog ránk. Az előbbivel nem kell foglalkozni, valószínű az egész élettel baja van...
2015. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ilyen idegbeteg némelyik kutyás: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7059462-egy-k..
2015. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
Nekem mini tacskóm van, és minden egyes nyomorult sétánál, a vísitós emberek, hogy JAAAAAAAAAAAAAAAAJ de cuki, nézd már milyen cuki kutya. Igenis zavar, mindennap ezt 3x hallgatni.
2015. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
#5-ös: Igazad van, ezek biztosan mind szörnyű, gonosz, perverz emberek, akik cukinak találják a kutyádat.
2015. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
6: Tudom, hogy cuki, de miért kell ezt folyamatosan hangoztatni? Ezt hallgatom 5 éve napi 3x minimum.
2015. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
6: Mintha rád mindig mondanák, hogy férfi/nő vagy.
2015. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Én írtam, hogy hagytam simizni a kutyám... az is mini tacskó volt. Érdekes, semmi baja nem volt tőle, sőt, játéknak fogta fel. Ha nem akarod hallgatni, hogy jajj de cuki, de helyes és had simizzem meg, akkor nem törpetacskót kellett volna választanod, hanem dobbermant.
2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
22%

Pff annyira tudtam, hogy ez lesz a válasz. :D

Nem is az, hogy az embereknek nem kéne idióta hülyén affektálva vinnyogni a kutyámnak.

2015. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!