Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belső vérzés lehet? Túl...

Belső vérzés lehet? Túl aggódó anyuka .

Figyelt kérdés
Nagyon parázós anyuka vagyok.Pár napja úgy fogtam meg a picit,hogy ráesett a karomra.Rálendült.4 hetes volt akkor,nagyon sírt ökölbe volt erősen a kiskeze.Akkor azt hittem megijedt és az3rt,de már nem tudom.Azóta észrevettem,hogy sápadt a pici és nagyon hideg keze lába.mintha nyirkos lenne.Hányni hányt előtte is,az most is megvan.Elég sokat hány.A védőnő szerint a felesleg visszajön.A védőnő szerdán megütögette a pici hasát,ha belső vérzése lenne azt észrevette volna így? Nyugtalan a picim felsír néha álmában,állandóan tömi a kisöklét a szájába,azt hittem a kis hasa fáj mert éhes.Ha belső vérzése lenne,az gondolom fájna ,és egyfolytába sírna.De nem sír,nyugodt baba ha megetettem egy ideig nézelődik a hordozóba.Azért gondoltam,hogy azért sír egy idő után miután evett mert nem lakott jól.A büfi előtt kicsit mocorog nyöszörög.De aggaszt hogy sápadt és hideg a keze,lába.Láza nincs.Ez már majdnem egy hete tőrtént,remélem nincs semmi baj.Hétfőn megyünk neonatológiára,ott elmondom a panaszom.
2015. szept. 11. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kérdező, ne aggódj. Ha komoly baja lenne akkor már olyan tüneteket produkált volna, hogy rég kórházban lennétek vele. Nincs semmi komoly baja a babádnak, erre gondolj:-) De majd írd meg mi az eredmény. Ja és egy percig se gondold azt hogy rossz anya vagy, ez bárkivel előfordulhat, a rossz anyaság nem, itt kezdődik.
2015. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Túlaggódod, és ez természetes, ha szereted őt! Ez nem hiba!!! A hideg kezek, lábak nem jelentenek semmit, csak, hogy még nem jó a vérkeringésük, ez idővel alakul ki! Hónapokba telik! És a jó anya vagyok-e című kérdésedre a válasz: Igen! Minden más baromságot felejts el! Eteted, tisztába teszed, ringatod, altatod, aggódsz érte és szereted! Igen!, jó anya vagy! Énekelj neki, imádják! Attól vagy jó anya, hogy nem hiszed azt, hogy tökéletes vagy! Zárj ki mindent és figyelj csak rá!!! Csináld, amit ő igényel, jelezni fogja, mit szeretne, de ez csak az véleményem! Nem akarnak sokat: enni, tiszta pelenkát, simogatást, ringatást, puszikat (jó sokat!) és imádják a dalocskákat! Ha ezt megteszed és figyelsz is rá, jó anya vagy!
2015. szept. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Imádom a kis törpém,ha Elkezd sírni,már kézben van és nem nagyon akarom letenni sokat beszêlek hozzá.Olyankor nyugodt baba,csak a büfi,meg kaki előtt nyöszörög rugkapál picit.de ez a dolog már kikészít,állandóan azt hiszem valami baja van.Remélem csak megijedt ,mikor ráesett a karomra és nem ütötte meg a kusfejét meg semmilyen testrészét.Már nagyon várom a holnapot.Remélem jó híreket kapok.
2015. szept. 13. 07:45
 14/16 anonim ***** válasza:
ha csak akkor van baj, akkor a szelek bántják.. tegyél meleg palackot a pocakjára(ne forrót!) simogasd körkörös mozdulatokkal, és tornásztasd a kis lábait, húzd fel a pocakjához.
2015. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ma voltunk a dokinál,elmondtam az aggodalmam.Kiharcoltam egy koponyaultrahangot is ,igaz ez a leleten nincs rajta ,de azt mondta a doki hogy minden rendben.Megnyomkodta ,csinált szív ultrahangot mert zörejt hallott nála.Akkor mondtam neki hogy nézze már meg a kis fejét is ,hogy megnyugodjak,hogy nem lett semmi komoly baj .Reflexei meg vannak ,de a pici fejét nem tartja ülésbe huzáskor.Két hónapig tornáztatnom kell,utána megint lesz egy kontroll.Nem kéne ennyire tul aggódnom..ha fájna neki valami tuti sírna ,nem tudnám megnyugtatni...Imádom a kis törpém :)
2015. szept. 14. 19:15
 16/16 anonim ***** válasza:
6-os és 12-es vagyok! Az a te bajod, hogy azt hiszed, hogy túlaggódod! Egy anya nem aggódik túl semmit! Amit teszel, azt az anyai ösztön diktálja, ami felülír mindent! Ha mások szerint túlaggódod, az azt jelenti, hogy ők kevesebbet vállalnának! Legyél büszke, hogy ezt vállaltad! Ne szégyelld! Mindegy mit gondol más, ő a te gyereked!
2015. szept. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!