Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám 3-4 óránként...

4 hónapos babám 3-4 óránként eszik 3-5 percet. Egy kaja után 3-4szer bukik. Nemrég beállt, hogy 2 naponta van kaki. Ezek összefüggnek?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap. Nem szoktam mérni mennyit eszik, mert szépen gyarapszik. Sajnos sokat túrózik emiatt,állandó felügyeletet igényel.
2008. szept. 8. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy összefüggnek-e ezek. Szerintem a 3-5 perc szopi elég kevés, vagyis én arra következtetek ebből, illetve a kissé sok bukásból, hogy nagyon mohó a babád. Ha így van, próbálj szopi közben is büfiztetni, vagy ha esetleg túlságosan ömlene a tejci a cicidből, akkor próbálj szopi előtt lefejni kicsit, hogy ne ömöljön annyira a kicsi szájába. Ha ezek nem segítenek, akkor bukás elleni szert adj neki (asszem nutrilion meg még van egy valami). Anyatejes babánál szerintem jó a 2 naponta kakilás, van olyan baba, aki akár 5-6 napig sem tud. Remélem azért tudtam valamennyit segíteni. 3,5 hós kislány anyukája.
2008. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!