Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1 évesen, tehát késôn...

Akinek 1 évesen, tehát késôn jött a fog, mennyit szenvedett vele a kicsi?

Figyelt kérdés
11 hónapos babám règebben produkált fogzàsi tuneteket,egy ideje semmi. Mikor bujik ki mar az a fogacska
2015. szept. 14. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

a lányom most 13,5 hós, és múlt héten jött ki neki az első...először belázasodott, de aznap még jól aludt..másnap továbbra is lázas volt, és éjjel 20 percenként kelt. 3. napra kibújt a fog, elmúlt a láz, csak taknyos azóta is, ennek már 8 napja. De így összességében csak egy éjszakánk ment rá, meg aznap mikor kibújt, nap közben se volt túl jó kedve.


előzménye annyi volt, hogy hónapokig volt egy fehér pötty az ínyén, ami egyszer csak eltűnt - és valahogy úgy mintha átrendeződött volna az íny, megduzzadt alul középen, és kifehéredett kicsit - olyannyira kicsit hogy a férjem nem is vette észre a változást. Mindez egy héttel a kibújás előtt történt.

2015. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább babafüggő. Az enyémnek 5 hónaposan jöttek az első fogak, 14 hónaposan pedig már 12 van (az utolsó 4 még növésben, de áttörve), azonban gyakorlatilag az összeset megszenvedte (és vele együtt én is), míg ismerősi körben van olyan gyerek, aki szinte észrevétlenül "növesztette" a fogait.
2015. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer csak éreztem, hogy áttörte az inyét a fog. Semmi tünet, de még az inye se volt duzzadt. Este vettem észre, akkor még nem voltam benne biztos, hogy fog lesz, mert nem engedte, hogy megnézzem. Reggelre már teljesen áttörte az inyét. Rá 2 napra áttörte az inyét a második foga is. Az also kettö jött ki elöször középen. Ö ugyan ekkor "még csak" 10 honapos volt, de remélem nem baj, hogy válaszoltam.
2015. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 hósan jött az első. Totál bezavart a hozzátáplálásba. Azóta van 5 foga. Mindnél 3-4 napig alig alszik éjjel-nappal és az evéssel is hadilábon áll. A fájdalomcsillapítók közül egyedül a cataflam hat vmennyire.
2015. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a fiamnak 10 honapos kora elott nem volt foga..aztan egyszere kezdett kibujni 6. 15 honaposan 14 foga. semmi változás nem volt, abszolut nem szenvedett..egyébként nem is néztuk utána, hogy mi a helyzet a fogaival..csak feltunt, hogy jééé rengeteg van :D
2015. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!